8
  • Cyberdog
    #8
    A Rebels próbálkozik elővarázsolni a régi három rész hangulatát, hol sikerül neki, hol nem. Kedvelem a Rebelst. Számomra is kellemes csalódás.
  • Cyberdog
    #7
    Nesze neked sztereotípia... :))
  • Slee
    #6
    Hát elég érdekesre sikerülhet, nem tudom, hogy kívánom- e követni, bár a Rebels-ben is kellemesen csalódtam. Nem megjelenésben, hanem sztoriban.
  • zetortraktor
    #5
    hol van köze a bőrszínhez a hangszínnek? komolyan most látsz először ilyet? de ha még nem ismernél amerikai példát, akkor tudhatnád, hogy dörner györgy sem fekete, mint eddie murphy.
  • professional
    #4
    Most ha feka szinkronizálja a férfi karaktert akkor miért nem feka maga a lego karakter is? Nem áll össze...
  • xido
    #3
    Játékokban nagy húzások voltak a lego paródiák,de filmeket csinálni belőlük már annál nagyobb ciki szerintem,oda a varázsuk ezzel...élő szereplős sorozat pedig a fasorban se,pedig egy alapos politikai,több szálas GoT klónt ebből is össze lehetett volna már hozni egy ideje...
  • Cefet
    #2
    Nyomdafestéket nem igazán tűrő gondolatok jártak a fejemben, amikor megláttam a képeket...
    ... Meggyalázták a Csendőrséget!
  • gombabácsi
    #1
    a disney itt már elérheti a barátok közt szinvonalát, bár az sw7-ben is már majdnem sikerült neki