11
  • lipovics
    #11
    Nézd meg az új Samsung A3-at. Jobb, mint a két éves S5. Ez a tudás nekem már bőven elegendő egy telefontól.
    Utoljára szerkesztette: lipovics, 2016.04.25. 17:50:18
  • Fefy
    #10
    Amikor vettem a telómat (Jiayu S3 Advance), akkor én is szívesen vettem volna 4,5"-os kijelzőjű telefont ugyanilyen tudással, mint amit vettem. A kisebb méretű telefonok viszont nem csak méretben, hanem tudásban is jóval kisebbek voltak.
    Részemről azért remélem, hogy a cikkben említett dolog azért megvalósul, és a már elfogadható tudású telefonok nem 5,5 collnál kezdődnek.
  • zola2000
    #9
    Most gondolok vissza egy Nokia n95 tesztre, ahol nagynak tartották a kijelzőt, és az első iPhone bemutatóján hatalmasnak a 3,5collos kijelzőt, amikor jött egy 4collos telefon, azt meg féltéglának is mondták.
  • lipovics
    #8
    Nálam az Iphone 5S és Samsung A3 (2016) a megfelelő méret és dizájn, ennél nagyobb telefont nem veszek még egyszer.
    Igaz, mindenben jobb, ha nagyobb a kijelző, egyedül a hordozhatóságot rontja. De mivel ezt "mobil"telefonnak hívják, ez is szempont, sokan fognak erre rájönni.
  • fonak
    #7
    Lehet megfordul a trend, és az lesz a menő, akinek kisebb van xD Mint anno a butatelefonoknál
  • MuldR
    #6
    Ettol akkor mar tobb ertelme van egy buta nokianak.
  • bunny
    #5
    iPhone méretaránya más, keskeny de magas. Egy iPhone 6 szerintem keskenyebb, mit a 4.7"-os redmi2-m, de biztos nem szélesebb, ez a trükk. De amúgy üdvözlöm a méret csökkenést!
  • lipovics
    #4
    Én haladtam a trenddel, eladtam az S5-t és vettem helyette egy 2016-os A3-at. Kisebb, ugyanazt tudja teljesítményben, jobb a kamerája, elegánsabb a megjelenése.
    Jók az 5+ colos kijelzők olvasni, de hordani rémálom. A mostani 4,7 full HD, nekem már elég és sokkal kényelmesebb. El nem tudom képzelni hogyan tudják egyesek maguknál hordani a 6+ iphone-t például....
  • Jim Morrison
    #3
    stylus :p
  • NEXUS6
    #2
    Szerintem meg éppen fordítva megy a világ. Bár strandra törűköző papucs mellé inkább ezt vinnem, nem egy fablettet. XD
  • Aldo Moro
    #1
    Azokat a betűket próbáld meg eltalálni.