47
11507114681494509806.png
  • Zsoxx
    #47
    Nem lenne rossz amúgy, ha a földfelszínnek lenne némi köze a valósághoz.
  • Clidey
    #46
    Várható volt. Kb a megjelenése másnapján...
  • Hont
    #45
    Itt a vége fuss el véle...
    Link
  • Clidey
    #44
    Én csak abban reménykedem, hogy e játék sikertelenségéből tudnak okulni, leszűrni a konzekvenciákat, és ezek figyelembevételével fejlesztik tovább a rendes szimulátorukat, és nem csak ennek a fosnak a kibővített változata lesz ha majd egyszer megjelenik...
  • Hont
    #43
    Nem is értem, hogy mi volt a céljuk ezzel...
    Minden esetre nem ez volt az első és szerintem nem is az utolsó, ami így megy a levesbe, mert hogy ez nem hozza be a belefektetett pénzt, az tuti...
  • Zsoxx
    #42
    Nem vagyok egy nagy FS játékos, de meglepett, hogy a földfelszínnek a játékban köze sincs a valósághoz. Nem értem, miért nem lehetett műholdfelvételek alapján modellezni a felszínt. Talán sokba került volna a cégnek? Ennél még a Fly is élethűbb volt. Meg az is furcsa, miért nincs benne az egyik legkönnyebben vezethető kisgép, a Cessna 152.
    Utoljára szerkesztette: Zsoxx, 2017.01.19. 19:35:29
  • Hont
    #41
  • Clidey
    #40
    Lehet azért mert ez a "játék" osztatlan sikert aratott?
  • Zsoxx
    #39
    Volt ehhez valami DLC Steamen? Én úgy emlékszem, korábban voltak hozzá DLC-k, de most eltűnt az összes.
  • GPx8
    #38
    Mi kb. a legolcsóbb használható cuccokat szedtük össze, ha érdekel majd megnézheted a reptéren.
  • Clidey
    #37
    Hú az nagggyooon durva volt, én is kipróbáltam a nap végén! Én is kacérkodtam már a gondolattal, hogy egy repcsimet beFPV-zem, de még a tettlegességig nem jutottam el... :D Egyelőre homály számomra, milyen eszközök kellenek hozzá... :)
  • GPx8
    #36
    Természtesen, mi az FPV bemutatót tartottuk. (WWG) :)
  • Clidey
    #35
    Na akkor jó, bezárulni látszik a kör. :)
    Én voltam az, aki a reptéren a Gyereknapon a Zsola tréner gépével repkedett a kissrácokkal. Már ha kint voltál akkor. :)
  • GPx8
    #34
    Igen. De még nem tisztáztuk. :)
  • Clidey
    #33
    Hát sebaj. Majd egyszer talán lesz alkalmam letesztelni. :) Bár most amúgyis más projektbe vagyok, szóval azzal el leszem még egy jódarabig. :)

    A rcmodell.hu-n is te vagy ilyen nicken? Dunakeszi topik... Vagy ezt már tisztáztuk régebben?
  • GPx8
    #32
    Nagy változásokat nem látok. Nem "hardcore" de - nekem - bőven jó.
    Ami nekem nagyon hiányzik apróság, de ha már végre van replay, akkor szeretném látni, hogy a főfutók kerekei füstölnek földetéréskor. Jelenleg normális hangot sem adnak ki. Ez simán megoldható lenne, remélem bekerül a végleges verzióba.
  • Clidey
    #31
    Az első résznek nagy lelkesedéssel vágtam neki, mert bíztam abban, hogy a kivételesen professzionális FD-t, melyet az Aerofly Professional DeLuxe programjukban megalkottak, sikeresen átültetik majd a nagygépek világába is.
    Az eredmény sajnos meglehetősen felemás lett; fényévekkel jobb bármelyik FS-nél meg X-Plane-nél, de közel sem olyan jó, mint az volt az RC-szimulátorukban. Így összességében inkább csalódtam benne mintsem örültem neki.
    Ezért lennék kíváncsi, hogy e téren milyen változások történtek a 2-ben.
  • GPx8
    #30
    Még fejlődő játék, úgyhogy egyelőre szerintem nem lesz...
    Érdekes, de van amiban az első rész profibb, de ez is nagyon tetszik.
  • Clidey
    #29
    Azt tudom, de engem a kettő érdekelne. Na sebaj, ez van. :)
  • GPx8
    #28
    Nem tudok róla, de a Aerofly FS-ből (1 rész) van.
  • Clidey
    #27
    Abból is van demó verzió?
  • Hont
    #26
    Hmmm...
    Ezek nem hangzanak túl jól! :(
  • GPx8
    #25
    Én is letöltöttem a "demo"-t.
    Odáig el sem jutottam, hogy ilyen szép magasra repüljek, mert a Black Widow joystick vibrációját nem lehet kikapcsolni a programban és szétrázta a kezemet. Beállítani sem tudtam (bár ezt biztos javították), folyamatosan kanyarodott a gép, külső nézetből látszik is, hogy kitér a csűrő.

    Laza repülős játéknak nekem ott az Aerofly FS 2.
  • Clidey
    #24
    Nos, ez a cucc igazából nem is értem miért született. Illetve a miértet talán még értem, csak a megvalósítás irányvonalát kérdőjelezem meg erőteljesen. Elsősorban a grafika terén. Hááát...van egy-két szépnek mondható effekt benne, de alapjában véve egy totál átlagos, már-már idejét múlt grafikát kapunk, az i-re a pontot a finoman szólva is unrealisztikus okádék felhők teszik fel.
    Nem akarom bő lére ereszteni, hisz mindannyian láttatok már képeket-videókat a programból, szóval nincs semmi újdonság. Semmit nem tud, semmit nem ad. Röviden ennyi. Gondolkodtam pedig hogy olcsó pénzért megveszem, de örülök hogy végül nem tettem. Csak kidobott pénz lett volna. Ha a "nagy" szimulátoruk is ilyen lesz, akkor köszönöm szépen tisztelettel, én maradok a P3D-nél!

    Pár kép:

    A beton mellett látható ház-textúra felszállás közben végig követett! :D


    Ez itt ni:


    Unrealisztik időjárás a köbön...


    Budapest, belváros. Egyedül talán a tűéles textúrák amik elfogadhatóak.


    Vatta felhők vatta fuck


    Többi kép itt...

    És egy video Ferihegyről:


    Külön kiemelném az ATC hangjának nevetségességét...ennél még az FSX is fényévekkel jobb...

    Na, ennyit erről a cuccról. Delete.
  • Clidey
    #23
    Hát...ahogy vártuk. Egy semmire se jó fos.
    Képek, videók hamarosan.
  • Hont
    #22
    Na erre kiváncsi leszek...
    Izgatottan várjuk a beszámolót...
  • Clidey
    #21
    Má csorog...
  • Hont
    #20
    Igen, én is több rosszat olvasok, mint jót...
    Akinek már meg van legyen szíves pár mondatban fejtse ki a véleményét!
    Köszi!
  • GPx8
    #19
    Elég vegyesek a tapasztalatok, megjelenés után...
    A többség panaszkodik a low fps miatt. Magyarul: sz*rul fut és közel nem néz ki úgy, mint a "promo" képeken. :(
  • Hont
    #18
    Na akkor én is egyet hátha még valaki nem látta...
  • Papirzacsi
    #17
    hát...
  • Hont
    #16
    Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de nálam még mindig a P3Dv3 van az első helyen!
    Amióta belaktam, szegény FS9-t el se indítottam...
    Földi textúrák azok még be-be jönnek, de a felhők itt se tetszenek annyira!
    Kíváncsian várom motorikusan milyen lesz!?
  • Clidey
    #15
    Mégujjabb képek
  • Clidey
    #14
    Új képek:

















    Az atmoszféra tetszik (bár lehet, egy jó ENB setuppal reprodukálható FS-ben), de a felhők nagyon nem...
  • Clidey
    #13
  • GPx8
    #12
    Bírom, ha már a bemutató videó is akadozik... :)
  • Palinko
    #11
    ezt én sem értem, kicsi a piac, ez van már én is eladtam a joystickem.
  • Clidey
    #10
    Amint látom még annyira se tellett, hogy a ikonok kinézetét megváltoztassák... Mostmár biztosra vehető hogy egy P3D-FSX klónt kapunk. Hihetetlen hogy nem bírnak túllépni a huszon éves alapokon... :(
  • Hont
    #9
    Nekem is egyre inkább az az érzésem, hogy még egyszer megvehetjük a 10 éves motort kis vérfrissítéssel és a hozzá tartozó "macerával"...
  • Clidey
    #8
    Hehe...FSX+ORBX+ENB Series = Dovetail Flight School