33
Álláskeresés telefon nélkül, hogyan?
  • Kotozgato
    #33
    Bocsi srácok de rettenetesen el vagyok havazva, mert minden nap van valami, különben már van pénzem mert próbanapokból nyertem. Telefonom még nincs, az majd most hétvégén remélhetőleg. :)
  • BladeW
    #32
    Kérek vissza ~500kb adatforgalmat. Nem kell emailben küldened, felhívnod se kell, elég, ha kinyomtatod, és elküldöd levélben (100Ft talán elég lesz a bélyegre).
  • bfbc2
    #31
    Mi az hogy kötözgető mi az?kötözködsz vagy vesszőt kötözgetsz a szőlőben?(bár az fizikai munka inkább, elsüllyedne a sorok között a kiskocsid kereke.javítsd a topik címét állást keresek telefon nélkül-re 0 infóval magamról.már melózhatnál.
    Utoljára szerkesztette: bfbc2, 2016.04.10. 06:54:33
  • LeWyTy
    #30
    Ezt valóban nem tudtam rólad. Azt sem tudom hogy mozgássérült vagy-e. Egyik sem érdekelt igazából.
    Viszont én munkát sem ajánlottam neked. Tehát voltaképpen sehogy sem gondoltam.
    Mindenesetre nem hiszem hogy bármivel is előrébb leszel az itteni próbálkozással.

    Továbbra sem hiszem el, de feltételezzük azt hogy elhiszem hogy nem csak trollkodsz:
    Ha egy komolyabb céggel próbálkozol esélyes lehet hogy emailban is megbeszélhettek egy találkozót.
    Sőt én személy szerint a jövőhéten fogok próbálkozni egy skype-os interwiev-el, nyilván nem Magyarország.
    De a lényeg hogy semmi sem lehetetlen.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.04.10. 00:28:07
  • erieskrisz
    #29
    Állj ki a sarokra
  • Kotozgato
    #28
    Hát még azt se tudtad rólam hogy lány vagyok. Esetleg mozgássérült is lehetnék, azt se tudnád. Mégis építő munkát ajánlasz nekem. Ezt mégis hogy gondoltad?
  • LeWyTy
    #27
    Sajnos amit írtam csak azok alapján írtam amit megtudtam rólad.
    Vagy ezzel arra célzol hogy annyira belekavarodtál hogy saját magadat hazudtolod meg?

    Sajnos megint valaki qrvára okosnak és bölcsnek hiszi magát, annak ellenére hogy bárki is látta volna valaha is innen.

    Minden esetre remélem D.Péter tud neked munkát szerezni.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.04.09. 22:27:17
  • Kotozgato
    #26
    É ezt most nem azért mondom mert nem vállalnék el ilyen munkát, csak éppen nem érzem magamat alkalmasnak a feladatra, de egy játék, fogadás pl keretében kipróbálnám ezt is.
  • Kotozgato
    #25
    Bocs, de én kötözgető vagyok, tehát egy törékeny és finom kislány.
  • bfbc2
    #24
    Figyelj mán, van kőműves ismerősöm, pont keres segédmunkást, betontkeverésre,téglahordás,gödörásás ilyenek.napi 10-12 órában, adj egy mail címet majd rád fog írni mikor kezdhetsz stb.
  • Kotozgato
    #23
    Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott, de megmondom, hogy.... Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott.
  • LeWyTy
    #22
    Nem költesz semmire, azt is csak 100ft alatt, de neted van és keresed a segítséget.

    Ha valakinek olyan életkörülményei vannak mint egy Zen bölcsnek akinek munkára sincs szüksége a megéléshez.

    De mégis hol található Dancsó Péter?

    Köszi a hangulatot.
    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.04.09. 01:34:37
  • Torzonborz
    #21
    Sajnos megint azt hiszi valaki hogy...ez hosszú életű topik lesz.
  • Kotozgato
    #20
    Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott, de megmondom, hogy.... Alapvető értetlenség áll fenn.
  • gergely1991
    #19
    Sajnos valaki képtelen elhinni hogy látás alapján kell ítélni,de annak elmondom:Elég a hozzáállás,ill. a kérdés,nem függ az életkörülményeitől attól még betud fáradni egy munkaügyibe,csak akarás kérdése nem életkörülmény...
  • Kotozgato
    #18
    Sajnos valaki azt hiszi, hogy egy adott dologra csak egy lehetőség adott az életben.
  • Kotozgato
    #17
    Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott, de megmondom, hogy.... Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott.
  • Tinman #16
    Akkor feltörték az accod, mert az idézet tőled van :-/
  • gergely1991
    #15
    Sajnos valaki azthiszi hogy ha filózovál, nagyobb esélye lenne hogy felveszik valahová,ahelyett hogy besétáljon egy munkaügyiközponthoz.....
    Utoljára szerkesztette: gergely1991, 2016.04.07. 14:22:00
  • Kotozgato
    #14
    Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott, de megmondom, hogy kb 100 forint van a tárcámban szóval még cigire és sörre sincs pénzem.
    Utóirat:
    Nem szoktam rá a dohányra.
  • Tinman #13
    "Ha csak a valamelyik kedvelt elfoglaltságomnak kezdek neki már szorongok előtte úgy hogy oldanom kell cigivel vagy sörrel! "

    Cigi + sör heti árából vehettél volna már rég egy telót.
  • Kotozgato
    #12
    Sajnos megint azt hiszi valaki hogy ismeri az életkörülményeimet, annak ellenére hogy még csak nem is látott, de megmondom, hogy kb 100 forint van a tárcámban szóval még fűre sincs pénzem.
  • PrasCo
    #11
    Egy hétig nem iszol/füvezel, és megvan a zsetta a telefonra.
  • Tinman #10
    +fav
  • pregi82
    #9
  • gergely1991
    #8
  • cenobite
    #7
  • Kotozgato
    #6
    A kérdésemben nem állt sajnos hogy "vegyek-e telefont" így ezt a nem létező kérdést hiába válaszoltátok meg. :(
  • Kotozgato
    #5
    Komoly, mert üres a pénztárcám.
    Szerencsére nem fogadtam meg az egyik tanácsot, nem adtam fel az álláskeresést, hogy legyek inkább munkanélküli, hanem megoldottam a problémát - azaz megválaszoltam a saját dilemmámat a fórumtagok helyett - és a napokban 3 helyre is behívásom van. :)
  • LeWyTy
    #4
    Most ez komoly? Mert ez még a gyakorikérdésekre is durva lenne.
    Blue mobile pl. 5000ft alatt veszel egy telefont, telefonszámmal, feltöltve.
    De ha ennyi pénzed sincs, nem hiszem hogy nincs egy rokonod vagy barátod aki nem tud ennyit tenni érted.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Interneted valahonnan csak van. Szóval akkor most trollkodsz?

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.04.05. 00:38:50
  • Montanosz
    #3
    vaterán 1 forintért is lehet telefont venni, de sztem add fel a munka keresést ilyen mentalitással)))
  • cenobite
    #2
    Egy nagyon alap készülék már párezer Ft-ért kapható. Pl. ez tökéletes, ha csak telefonálni szeretnél és nem kell a csicsa.
  • Kotozgato
    #1
    Sziasztok! Nagy dilemmába vagyok. Munkakereső vagyok. De sajnos nincs meg a telefonom... :( Gondolom ez nehezíti a dolgokat. Nem tudom, hogy jelentkezés levelében (esetleg az önéletrajzban is??) megemlítsem e, hogy e-mailben kérem hogy keressenek, mert a telefonon nem vagyok elérhető, vagy egyáltalán ne írjak erről és várjak hátha valaki e-mailben is megkeres... Szerintetek?