8
Day of the Tentacle Remastered
  • Botond #8
    Maniac manson egész játszható a dott remasterben levő c64en amúgy, de nyilván a grafika és az UI maradt a régi, szóval csak a scummvm küszöbölhető így ki. Ráadásul már van külön mentés is a mm-ben, ami az eredetiben és a felújításban sem volt eredetileg, utólag patchelték bele.
  • MerlinW
    #7
    Meg a Maniac Mansion, ha már DoTT. Mondjuk ScummVM-el lehet tolni mindet grafikai filterekkel.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.11.29. 22:02:22
  • Botond #6
    Azért érthetetlen, hogy a Zak McKraken nem kapott felújítást. :(
  • MerlinW
    #5
    Máig a legjobb kaland ever :)
  • Botond #4
  • ReszegKoldus
    #3
  • Botond #2
    Helló! Én megvettem steamen és gog.comon is. A steames az kártyás, és vannak achievementek, de amúgy nyilván ugyanaz a kettő. A játék gyönyörű, de felbontást pl nem lehet állítani csak az eredeti és az új grafika között lehet váltani. Kontrollerrel lehet tolni, az új irányítás a szokásos, ahova klickeltél ott felhozza a releváns igékre utaló kis grafikákat, hogy abból válassz, de visszakapcsolható a régi irányítás is és akkor megjelennek az igék lent. A jelenben Ed szobájában ott a c64, lehet tolni az első részt is, igaz ehhez csak egy kimentett állás hely van, ami elég kevés, mert az is autosave, szóval ha elakadsz, ami a maniac mansonben azért nem kizárt, akkor new game.

    Szóval minden szuper, 13-15 euróért ajándék a cucc. Várjuk a full throttle remastert.
  • nxs
    #1
    A 93as klasszikus visszatért,hogy még egyszer elszórakoztassa a kalandjátékok szerelmeseit. Ha kimaradt az életedből tessék pótolni,még annak is megéri kipróbálnia aki nem szereti ezt a stílust.
    Tapasztalatom csak a régivel van,sajnos az újra még nem tudtam rátenni a mancsom (kb 4 napja húzzák a kábeleket az utcákba,azóta net csak elvétve van....külföldre meg zéró) aki esetleg játszik vele megoszthatja a véleményét.
    Jó játékot.