9
  • Sir Cryalot
    #9
    "gimmick"
  • molnibalage83
    #8
    Kérlek magyarázd el ennek a kommentnek a logikáját, mert nem értem. Mi köze egy játék sikerességének a másolásvédelméhez...?
  • G18XM8
    #7
    Szerintem ezzel az ősemberes dologgal nagyon mellé nyúlnak. Hülye ötlet. Nekem abszolút nem tetszik, és szerintem sokan vannak még így.
  • BaliBoy
    #6
    Szerintem ez a rész így is úgy is bukni fog. (anyagilag) Egy olyan részt ellátni, jelenleg még meg nem tört másolásvédelemmel, ami nagy mértékben szakít az elődök játék menetével, történetével - vagy nem is tudom mi erre a jó kifejezés - óriási marhaság volt. Főleg úgy, hogy enyhén szólva is megkérdőjelezhető ez az irányvonal.
  • molnibalage83
    #5
    Pontosan erről van szó.
  • tpM
    #4
    Az egésznek az lett volna a lényege, hogy elvágja a játékost a mai FPS-ek/akciójátékok tipikus elemeitől, elvégre ez itt az őskor: csökött fegyverek, kiszolgáltatottság a természetnek stb. Ehelyett kaptunk egy ilyen Frédi és Béni szerű mócsingot, ahol minden mai eszköznek megvan a kőkori mása: Drón - bagoly, hőkamera - "hunter vision", különféle bombák... Egyszerűen bugyuta és értelmetlen. Tök jól el lehetne merülni benne, ha kihagyják ezeket a marhaságokat. Valahogy nem jön át az ősember-feeling így, hogy ha akarom, akár a sötét barlangban is világítanak a lábnyomok meg különféle tereptárgyak, a vadállatokat pedig sitty-sutty meg tudom szelidíteni.
  • e98ff
    #3
    Ha a cikkírónak tetszett a játék, akkor húzza le, mert a metascore-on sokan fanyalognak? Szerintem ez lenne több, mint érdekes és furcsa :)
    A mammuton lovaglás vagy a bagollyal felderítés nekem eléggé bullshit szagú. Ok, hogy a bagoly körbenéz, de hogy adja át az információt az ősembernek?
  • molnibalage83
    #2
    5* adni egy olyan játékra ami a metascore-on a közösség által 50 pont alatt van több, mint érdekes és furcsa...
  • Montanosz
    #1
    Remek játék lett!