17
  • Zombee
    #17
    Jó hogy eszembe juttatta a kis hülye picsa a játékot, ideje megvenni a Steam-re. :)
    Nem mondom, hogy letorrentezek egy filmjét is mellé, mert az viszont ingyen se kéne. :)

    Nem tudom, kinek nagyobb reklám... :)
  • ugh
    #16
    Na akkor lesz della ujbol kokszra, majd kolagenre a szajba meg a szetbaszott arcaba, hogy ne legyen olyan mint a herezacsim csak olyan mint akit pofancsaptak.
  • Atisz #15
    Ismerni kéne a dolog hátterét, a Take Two érve mindenesetre (az ügy már elavult) egyértelműen nevetséges.
  • Zoliz
    #14
    Kiscsaj? Jajj, nem ismered te a nőket még eléggé.
  • Zoliz
    #13
    Nem feledni a szőke nős viccek igazak, persze 1-2 kivétel mindig előfordul. Lindzi tipikusan egy pénzre menő lotyó. Kell neki a kártértés és a médiafigyelem a testére.
  • Atisz #12
    "A Take Two végső húzásként arra hivatkozott, hogy az ügy már elavult"

    A kiscsaj ügyes, a Take Two meg keressen normális ügyvédet :P
  • asgh
    #11
    Az USA jogrendszerének az alapja a megfélemlités, erre játszik Lohan is, illetve az összes szabadalmi troll. Az USA-ban ugyanis a vesztes félnek nem kell kifizetnie a győztes fél perköltségeit, igy bármilyen abszurd vádaskodással is eredményt lehet elérni, hiszen a megtámadott fél választhat a méregdrága pereskedés vagy a kevésbé drága peren kivüli egyezség között.
    A huzavona általában addig tart, amig egy biróság be nem fogadja a keresetet, onnantól már biztosan bukó az ügy az alperesnek. Néhány szimbolikus esetben, főleg a többi hiéna elrettentése miatt egyes cégek még igy is vállalják a pert, hogy ha már ők úgyis szivnak rajta, a felperesnek se érje meg a buli, mert ők mindenképpen elmennek a végsőkig.

    Ebben az ügyben szerintem a Take Two inkább peren kivül fog megállapodni, bár az ügy által generált média felhajtás lehet, hogy ér annyit, hogy fedezze a perköltségeket.
  • Zsoltee_a_bator
    #10
    Azt nem ertem, hogy miert nem kerestek valami statisztat, aki sokkal jobban hasonlit. Nem lenne nehez es megoldana az egesz ugyet.
  • Zoliz
    #9
    Mivel a szőke nem olvas SG-t és magyarul se tud igy nem fog beperelni azt mondom fizessék le a lotyót. A GTA5 sikeréből odadobnának neki pár millát és befogja a száját végre.
  • NEXUS6
    #8
    Baxus! Az évszázad híre! XD
  • Palinko
    #7
    Mindenki szerint Kate Uptonra hasonlít :D
  • barret
    #6
    Hmmm ahogy a művésznő melleit nézegetem,köszönő viszonyban sincs a grafikán szereplő csinos lány melleivel:) Tehát ő nem lehet lemodellezve!
  • Frank99
    #5
    Valahogy be lehetne bizonyítani, hogy szopna-e úgy mint L. LOHAN?
    VÁROM !!!!!!!!!!!!

    Utoljára szerkesztette: Frank99, 2016.03.17. 21:06:05
  • pregi82
    #4
    Hajrá Lindsay! Kopaszd meg őket jól!
  • WoodrufF
    #3
    Kb.annyira hasonlít rá mint én, de most inkább nem vágom le a szakállamat, csak ezért nem perelek.
    Melyik küldi az övé?
  • Sequoyah
    #2
    "Take Two nem volt képes bizonyítani egyértelműen"
    Talan a felperesnek kene bizonyitani egyertelmuen, hogy o van rajta...
  • Ahoy
    #1
    Ezt nem hiszem el.