8
  • ElNano
    #8
    Persze, folytatások orrba-szájba, az kell nektek. Meg is érdemlitek.
  • Ender Wiggin #7
    borítékolható volt, hogy te leszel az egyik aki védi...:-D
  • tibisan
    #6
    mib4 kellene már , nem egy ilyen telibek.rt baromság
  • ostoros
    #5
    Én Predátort akarok, hozzá egy kis Aliennel a tetején. Mindez meghintve egy csipetnyi Sharknadoval.
  • cateran
    #4
    Ja, tenyleg kurva jo otlet....sot megdobhatnak meg a Titanickal, a Szurke 50 arnyalataval es esetleg 1 kis Szex es New Yorkkal..AZ, de kibaszott utos lenne.. /facepalm and silent cry
  • DantszEE
    #3
    Én ezeddig rajongtam az ötletért. Azonban most, hogy a zseniális rendező páros ugrott, már temetem is a filmet.:(
    Plusz ha már K és J nem jön a másik oldalról, remélem a színész független karakterek (kukacok, Frank...) igen.
    (Tudom, a Franket játszó kutya elpusztult, de pótolható.)
  • zetortraktor
    #2
    A Men in Black összeáll két nem beavatott nyomozóval? Mi ebben a baromság? Az előző részekben is találkoztak normál emberekkel, nem? Írtak egy ilyen szkriptet, és ráhúzzák Tatum és Hill karakterét. Az már nem oszt, nem szoroz, max jobbá tesz.

    Ezen nincs mit védeni, kurva jó ötlet - remélhetőleg kurva jó is lesz. Nyilván lesz, aki húzni fogja a száját, de van másik 500 film, ami ugyanígy nem fogja érdekelni. Benne van.
  • Ender Wiggin #1
    Nyilván lesz aki még ezt is védeni fogja, de szerintem az egyik legnagyobb baromság...Kb olyan, mint a Charles Barkley Vs Godzilla a képregényvilágban (és ezt is megcsinálták).