16
  • kalapos01
    #16
    Hogy aztán valami gagyi film kapja meg? Miért kéne visszafizetni? Azt támogatás volt, nem kölcsön. Mondhatni ennyire jól még egy filmet sem támogattak meg. Sikeres is, elismert is és érdekli is az embereket. Ilyen filmekre érdemes támogatást adni.
  • Sippie
    #15
    inkább ha ilyen jól megy a szekér, akkor vissza is lehetne fizetni azt a néhány száz milliót amit kapott a filmre az államtól...
  • Paddy
    #13
    Hála Istennek megint van egy Saulos cikk, már kezdtem aggódni, hogy elapad a folyam. Ha ennyire jól tejel a film itthon is és külföldön is, akkor igazán felrakhatná már valaki torrentre, hogy a mozit megfizetni nem tudok közönséghez is eljusson az, hogy mi volt holokausztkor...
  • ostoros
    #12
    Hibás érvelés. Ugyanis igenis van közünk hozzá.
  • ReszegKoldus
    #11
    "Rég volt már a mozikban olyan sikeres film, mint a Saul fia"

    Érdekes, addig nem voltak ilyen szövegek, amíg az Alvin és a mókusok és a Barbie film is beelőzte a toplistán, nagyon sikeres film, tényleg :D
  • Dynamic
    #9
    Jó, de ha tízezren megnézték "kötelezően", akkor is elég jó a fennmaradó 190.000-es nézőszám. Mondjuk én szkeptikus vagyok ezekkel a kötelezően beirányított iskolásokkal, nem láttam középiskolást egyet sem, amikor megnéztem (telt házas előadáson), de nyilván ez nem jelenet semmit.
  • Dewri
    #8
    Teljesen mindegy honnan van az adat. A probléma az, hogy KÖTELEZŐEN vitték el rá az embereket, miközben el vannak ájulva a "sikertől" meg a "nézettségtől"... Vagy szerinted ez normális eljárás? Kb annyira, mint hogy egy magyarországi KATOLIKUS egyetemen KÖTELEZŐ tárgy lett a holokauszt...
  • Rics87
    #7
    Nyugi addig lesz még itt cikk róla rendesen :)
  • KoLaMan
    #6
    Beletörődve, hogy a Saul cikkek így is - úgy is csak jönnek és jönnek, a postjaimat meg csak törlik és törlik (noha soha semmi sértőt nem írtam); szóval figyelmeztetném előre a cikkgyártót, hogy a film készítői 15-én vélhetően Kossuth-díjat fognak kapni - lehet fogalmazni az újabb cikket...
  • molnibalage83
    #4
    Mert Szentgyörgyi itthon dolgozva érte el. Egyébként meg leszarom a Nobel díjasokon keresztüli nemzeti büszkeséget. Soha nem értettem azt, hogy más által hozzáadott értéktől miért is érzi magát bárki többnek...? [fejvakarás]
  • Dynamic
    #3
    Aha. És ez a "harmada minimum" konkrét adat vagy csak hasra ütésre bemondtál egy számot?
  • Dewri
    #1
    Korábbi cikkből:

    "A Deadpool Magyarországon jelenleg, 18 nappal a premierjét követően 327 012 nézőnél és 450 millió forintos bevételnél jár."

    18 nap (önkéntes alapon megtekintés) vs 40 hét (amiből a kötelezően ráhurcolt középiskolások és vidám vasárnaposok kiteszik a harmadát minimum...) nézőszáma...