3373
jdcnaddehh671.png
  • Szabi #2050

    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2017.01.22. 15:28:40
  • WinT
    #2049
    Ez tök jó, hogy lehetett, meg most is lehet, de ha már régi probléma akkor elég gáz ha azóta se kezdtek vele semmit.
  • arty
    #2048
    korábbi forzákban is lehetett ügyesen setupolni, bár ekkora difik nem rémlenek (értsd: már a rajtnál ugy huz el, hogy esélyed nincs utolérni...), de lehet csak mák h nem futottam bele (pl gugli app store-ban van forza setup kalkulátor, mit hogyan érdemes/kell állítani bizonyos eredményekhez - sose használtam, mert nemérdekel/ugyse értek hozzá)
  • Gabor77
    #2047
    Ez nem cheat. Már volt róla szó. Egy D-s autó feltuningolva B-re sokkal gyorsabb, mint egy gyárilag B szintű autó.
  • WinT
    #2046
    Ez nem cheat, ez "clever use of game mechanics"... ezért írom, hogy némileg át kellene gondolniuk a dolgot.
    De tartok tőle, hogy pont leszarják.
  • arty
    #2045
    van cheat a szarráenkriptált, szupervédelmes winsztór játékban?
  • WinT
    #2044
    Sürgősen át kellene gondolniuk a készítőknek online versenyeken az autók kategóriánkénti besorolását, mert talán az A még oké, de B,C,D osztályos versenyeken már mindig van pár nyomorult amelyik beszerel valami Klingon térhajtóművet az autójába és gyakorlatilag az első 100 méteren rád ver 5 másodpercet. Igaz, hogy általában egy kanyart már nem tud bevenni, de ott hiába éred utol ha kigyorsításon úgy hagy állva, hogy elszégyelled magad.
    Kurvára lelombozó... :(((
  • stalker001
    #2043
    Nálam már off a játék sajnos, várom szeretettel a TDU3-at...
  • Skypack
    #2042
  • Skypack
    #2041
  • Szabi #2040

  • MikX
    #2039
    Ahhm, közben irtam a supportnak is...
    Mert be akarom gyűjteni most az összes autot ami csak létezik, meg fotozni is akarom az összeset. :)
    Egyébként most lett meg a 100 csillag a hegyen, megcsináltam a végső versenyt is, már csak a maradék csillagokat kell beszerezni.
  • Szabi #2038
    elméletileg senki se kapta meg a Subaru-t, remélhetőleg hétfőn javítják
  • MikX
    #2037
    Nemtudom valaki másnak is bugos a mostani forzatlon? Megcsináltam mindegyik feladatot, és a 15 verseny rally monsterrel, amire a subarut adja, az a játékban olyan, mintha nem lenne meg, autot se kaptam meg, viszont az achievmentet megkaptam érte...
  • MikX
    #2035
    De nemis nevezném ezt játszhatónak, szoval mit is a lényeg? :)
  • Szabi #2034
  • MerlinW
    #2033
    Ez így tök élvezetes lehet.. :|
  • Futocsiga84
    #2031
    megy az update töltsétek bátran 1,5 valamennyit szed le :-)
  • Overburner
    #2030
    Ja az az "új" DLC :D
  • bulba
    #2029
    Én azt vettem észre, hogy a 90 fokos fordulás csak az animációra vonatkozik (belső nézetben). Ha külső nézetben vagyok akkor tisztán látszik, hogy ha 90 fokon túl fordítom a kormányt a kerék is fordul tovább, és a tényleges vezetésnél is így van. (Logitech G27).
    "Érdekes" hogy mennyire szeszélyesen viselkedik a játék, nekem pl az updatekkel vannak rendszeresen problémáim...
    Szerk: épp most tölt egy másfél gigás csomagot, ezzel (kopp kopp) eddig minden oké :D
    Utoljára szerkesztette: bulba, 2017.01.06. 20:35:21
  • Jonesy73
    #2028
    Nem hiszem el, hogy az XBOX változatba bele tudták tenni azt a menüpontot, amivel lehet állítani az elfordulás szögét, a PC-s változatba meg nem. Megpróbálok írni ezügyben a fejlesztőgáárda helpdeskjén, hátha...
  • Overburner
    #2027
    Nekem Logitech MOMO-m van. Az is támogatott. KB 2cm-t forditom jobbra vagy balra és már teljesen eltekerte a kormányt. Tudtommal nem tudok semmit se csinálni vele. Nem is használom így. Apexbe sem használta ki a teljesen 240fokot de ez röhej volt. Bármit állítottam a beállításoknál semmi sem történt szóval feladtam. Nem hinném hogy lehet csinálni valamit vele. De ha igen arra én is kíváncsi vagyok. :)
  • Jonesy73
    #2026
    Sziasztok, üdv mindenkinek! PC-n játszok - illetve játszanék - ezzel a gyöngyszemmel. Van is hozzá egy Logitech G920 remek kis kormányom, melyet támogat is a játék, egyvalamit kivéve: az elfordulás szögét nem tudom szabályozni a beállításokban, alapból pedig csak 90 fokot enged, azzal túl érzékeny, élvezhetetlen. Próbáltam a Logitech Gaming Software-ben is beállítani, de a játék minden egyes fájlja hozzáférésvédett, így nem tudok profilt sem létrehozni hozzá, sőt, az alapértelmezett profilt sem veszi figyelembe. Lehet erre vmi megoldás?
  • Overburner
    #2025


    :O
  • Overburner
    #2024
    Hétvégén nem akarunk krúzolni egyet? Még nem voltam egyen sem lenne kedvem rá :D Mit tudom én lenne GrandTour témájú és olyan kocsikkal lehetne jönni amik voltak a GT-ben(csak egy ötlet).
  • Szabi #2023
  • MikX
    #2022
    De ezt sem értem miért, én is tv-n játszom, és megy minden mód. Ok, ez egy zsír új idei SUHD, nemtudom, az előző is tudta a full rgb-t
  • MerlinW
    #2021
    Persze YC is jó, lényeg, hogy ne limited legyen. Mert ugye NV a TV-k miatt alapbeállításként arra állítja.
  • CamelX
    #2020
    Köszi, ez utolsót az előző kártyámon megcsináltam, de most valahogy kimaradt :D na így majd megnézem. Nekem is SSD-n volt amúgy. Annyi lehet még hogy nekem ultrawide-on van, 2560x1080.
  • MikX
    #2019
    Nekem i5 4670k, gtx1070 meg 16 giga ram, a proci 4,4-en a ram 2133-on, és 1080-p minden fullon viszi, msaa-t veszem 2x-re, de mostanában 4k-ban tolom, természetesen msaa kikapcs, és mindenhol tükör, surfersben viszont csak 1080p-ben, de most ugyis blizzard megy, ha megy.
    kimeneti dinamika tartomány meg sztem inkább YCbCr444, persze ez kijelzőtől is függ.
  • MerlinW
    #2018
    Ugyanilyen gépem van és mindenhol 60-100 fps között fut (egyetlen különbség lehet talán, hogy nálam SSD-n van). Párszor írtam már a tuti beállítást: nvidia experiencben nyomsz egy optimalizációt, majd játékon belül egy fokozattal leveszed a static és dynamic geometry-t és repülnie kell a játéknak. Vsync és fix 60fps stabilabb képet ad, az opcionális.

    Továbbá Nvidia Control Panelen a Display->Change Resolution menü alján az Output dynamic range-et állítsd full-ra és színeid is lesznek a monitoron:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.05. 19:01:39
  • CamelX
    #2017
    Van rá valami trükk (vagy a mostani update már javította?...) a Surfer's paradise-nál történő extrém belassulást? Most raktam össze év végén egy gépet (GTX1070, i5 6600k, 16gb RAM) és mindenhol atomstabil 60 FPS ultrán (kivéve dynamic/static geometry, ami high), kivéve a Lagger's paradise, ami elkeserítő 35-50 FPS

    Kapott is egy instant del-t, de hiányzik néha csapatni vele... minden más olyan szépen fut, de ez elég bosszantó...
  • MikX
    #2016
    Hát mivel elkúrták az update-et, így még megkell várni míg kijön, ami tartalmazza majd az utókat. Ugyanis ha ultimate-ed ha simád van letölti, de használni ugye csak carpass-el lehet, többekközt azért is, hogy online lásd a másikat akinek dlc autója van.
  • Futocsiga84
    #2015

    MikX: és akkor lesz elérhető majd a rockstar car pack?
    annak nem kéne benne lennie ha az Ultimate van meg?
    store-ba azt írja hogy már beszerezve.
    ........nem értem :-)
    ezt tényleg így elkúrták vagy nálam nem jó valami??
  • Futocsiga84
    #2014
    OK köszönöm a válaszokat.
    akkor watting van :-)
  • MikX
    #2013
    Jelenleg pc-n ez a legújabb, majd ha javították, akkor jön patch, és jön a január autopakk
  • Futocsiga84
    #2012
    35-ös verzió van fent :-)
  • MerlinW
    #2011
    Ha a 37-es verziód van most, akkor nem lehet máshogy megoldani, vissza kell raknod a 35-öst, különben a profilodat kockáztatod.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2017.01.05. 12:55:37
  • Futocsiga84
    #2010
    na nehogy újra keljen rakni..... most csináltam nemrég :-(
    más megoldás nem létezik ha esetleg várok még egy két napot lehet megoldják vagy ez már végleges?
    :-)
  • amikkamakka
    #2009
    Pontosítanék, uninstall volt az előző verzió és úgy töltöttem le újra.