11
időmanipulálós FPS
  • caps lock
    #11
    Megjelent az új Superhot játék!

  • experto11
    #10
    gogos verzió
  • experto11
    #9
    Hogy lehet magyar nyelven tolni a játékot?
    Van hozzá hivatalos magyarítás.
    Letöltöttem mind a 3 frissítést és beállítottam indítás előtt hogy magyar legyen de nem lett magyar.
    Mit csináljak hogy magyarul tolhassam?
  • JaSoN HuNTeR #8


    Összes pálya kipipálva.
  • youtubeGM
    #7
  • youtubeGM
    #6
    SuperHot :o
  • JaSoN HuNTeR #5
    Egyetértek, elején nagyon nehéz aztán egy idő után kezd belejönni az ember. Nekem nagyon tetszik.
  • Nyiri
    #4
    Jó játék. Le kell szokni a FPS stílusú mozgásról mert tutira meghalsz. Ha állsz akkor lassú az idő és meg tudod tervezni merre indulj. Ha mozogsz vagy lősz akkor valós időre vált. Reflex játék erősen de érdekes és szórakoztató. Egy biztos. Aki hajlamos az epilepsziára az felejtse el. Brutál módon villog és ugrál sokszor a kép. A játék stílusához illik, de nem egy szem barát.
  • JaSoN HuNTeR #3
    Gameplay:


    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2016.02.26. 20:40:16
  • JaSoN HuNTeR #2
  • JaSoN HuNTeR #1
    Tegnap rajtolt az időmanipulálós FPS, a SUPERHOT, melynek apropóján a készítők egy pörgős előzetest is összedobtak.

    Közel egy évvel ezelőtt bukkant fel a Kickstarter kampány segtíségével megvalósított időmanipulálós FPS, a SUPERHOT, amibe én már az első pillanatban beleszerettem. A srácok sokáig pofozgatták a játékot, mire sikerült mindent tökéletesíteni, de abszolút megérte a fáradozást.

    A játék hivatalosan tegnap jelent meg, de a támogatók már néhány nappal ezelőtt óta hozzáférnek a dologhoz, így az első tesztek már ki is kerültek a netre. A kampányt már én is kiakasztottam, de a challenge módokban még bőven van kihívás, úgyhogy szerintem néhány órára még biztos a gép elé tud szegezni a SUPERHOT.

    A játékmenet egyébként zseniális, és egyszerűen annyira ráál az ember agya, hogy csak akkor mozog a világ, ha te is, hogy azóta amikor leragadok egy Facebook bejegyzésnél és aztán elkezdek görgetni, a pókösztöneim azonnal riasztanak, hogy legyek résen, mert bármi megtörténhet.