12
  • ostoros
    #12
    Az, hogy ökörségeket mond valaki, az nem trollkodás. Amit gforce9 csinált az viszont igen.
  • molnibalage83
    #11
    Azzal, hogy ökörségeket mond. Te is sokszor jobban tennéd, ha inkább csödben maradnál.
  • ostoros
    #10
    Teneked fáj.
  • gforce9
    #9
    Nem, csak nem értem, hogy neked miért fáj az, hogy valakinek véleménye van.
  • ostoros
    #8
    Na, mi van? Ledobta az agyad az ékszíjat?
    Utoljára szerkesztette: ostoros, 2016.03.01. 16:40:58
  • gforce9
    #7
    És te? Te meg megmondóember vagy?
  • ostoros
    #6
    Miért trollkodna? Személyesen sért téged, vagy mi a fene?
    Te vagy a NASA igazgatója?
  • molnibalage83
    #5
    Nem tudtam megállapítani, hogy duke poénkodik vagy trollkodik..
  • Sequoyah
    #4
    Ez nem egy iPhone gyar futoszalagja, hogy cask osszelapatolja par sormunkas, hanem egy komoly fejlesztes, raadasul pontosan 0 darab hiba megengedett.
    Eleve a munka maga inkabb gondolkozasigenyes, a gondolatokat pedig nem kozvetiti a webkamera. Plusz ha egyetlen kis hibat is vetenek, akkor 10 milliard $ megy a kukaba, szoval engedtessek meg nekik hogy ne kapkodjanak, hanem mindent tobbszorosen is ellenorizzenek.
  • ati271
    #3
    EMBEERREEK...

    Ha mán cikket fordítunk googli translatorral, és egy kicsit magyarosítjuk.. Attól még be lehet tartani pár szabály.. Pl elemi matemetikai szabályokat.

    Nem vagyok nyelvtannáci, de.. A főtükör közelítőleg kör alakú, úgyhogy helyesebb ha átmérőt írunk a cikkben. De ez a kisebb probléma.

    "Maga a tükör a fellövést követően egy teniszpálya méretének megfelelő területet fed majd le, ezzel pedig még messzebb pillanthatunk majd a távolba és egyben a múltba. "

    Szal ha 6.5m-es elméleti átmérővel rendelkezik, akkor a kör területe kb 33m2. (most nem térek ki a központi kitakarásból eredő veszteségre) Egy szabványos teniszpálya pedig kb 23*11 méteres azaz kb 250m2. Szal van kb egy nagyságrend különbség.. Ami azért jelentős.. Teszem azt, ha a cikk fordítója 300 ezer forintos fizu helyett kapna30-at, gondolom máris megértené mi az a nagyságrendi különség...

  • duke
    #2
    Neztem a stremet, de ezeknek olyan a munkastilusuk, mint nalunk a rendszervaltas elott. Nem csoda, hogy mar 11 eves kesesben vannak. 3-4 ember acsorog es nezi az otodiket, hogy hogy dolgozik. Mar csak egy lapat hianyzik a kezukbol, hogy legyen min tamaszkodniuk.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2016.02.28. 01:07:00
  • ostoros
    #1
    Mennyit szerelnek a srácok az oldalukon heverve!