13
banner
  • Infrath
    #13
    ennek csak free to play -ként volt lehetősége élni
    senki nem fizetett volna érte, hogy lecserélje

    és ezen okból muszáj nekik feltüntetni mindenfelé a mikrotranzakció lehetőségeit..

    most itt a blueprint craft
    bármit építesz azt lementheted és fel is töltheted hátha mások véleményezik like stb.
    és az összes blueprint ingyenes max vannak olyan block ok egyes blueprint ben amit nem tudsz lecraftolni
    de ha mindenkép ragaszkodsz hozzá
    a blueprint kockába kattintva cserélheted a hozzá valókat..

    én elsődlegesen építéshez lementettem pár méretett így könnyebb az építés ><
    meg már osztottam két saját építményt is a workshop ba :)
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2018.03.24. 20:24:38
  • LastEnd
    #12
    1 piszok nagy előnye van a creativerse-nek a multiplayer szerver. Nagy kár, hogy más játékokban nem ilyen.
  • Ironman2
    #11
    Persze,mert le van korlátozva az ingyenes verzió.Mindenhol abba botlok hogy upradge pro.Inkább adták volna alapból pénzért,nem rossz játék,én most toltam.Kockajáték csak kizárólag kockáknak!!
  • LastEnd
    #10
    Pár nap és jön az R31 frissítés. Blueprint-ek többsége ingyenes lesz. Mintha mostanában ritkábban jönnének a frissítések.
  • kameiko
    #9
    Nem azért, de sokan 1 hét után megunják ezt a játékot. Legalább 6 olyan ismim van aki megunta (és többen inkább modos minecraft-al játszik). Tény 2-3 nap után kilehet játszani, csak építkezni meg unalmas (azt a minecraftban csinálom inkább, ott több a lehetőségem, szinte korlátlan).

    Remélem majd változni fog és több minden bekerül a játékba, mert ezt idáig még kevésnek érzem.
  • kameiko
    #8
    Fake, tényleg nem volt :(
  • LastEnd
    #7
    Nem volt benne hal, de tervezik majd behozni. Sajnos még csomó dolog hiányzik a játékból.
  • kameiko
    #6
    Sajnos nem sokan játszanak ezzel a játékkal.
  • kameiko
    #5
    Kint van az új frissítés (R29)! Végre van térkép!
  • kameiko
    #4
    Én se láttam csak hallottam róla. Kíváncsian várom a következő frissítést.
  • akb48b
    #3
    Van olyan érzésem, hogy vissza fog kerülni (habár én soha nem láttam, igaz eddig nem sokat játszottam a játékkal).
  • kameiko
    #2
    Valamikor még hal is volt benne, de sajnos kivették.
  • akb48b
    #1
    Hy! Úgy láttam még nincs a játékról fórum ezért lőn itt 1.

    Ha valaki nem ismerné egy videó róla.




    GG (Jó játékot!)
    Utoljára szerkesztette: akb48b, 2016.02.14. 13:06:48