10
Újabb realisztikus horror lép a P.T. nyomdokaiba
  • robicarlos6
    #10
    Elkezdtem tegnap xboxon ,mert a game pass része lett. Szerencsére ott is magyar feliratos.
    A game nagyon nehéz mert nem fogja az ember kezét és nulla támpont mit is kéne benne csinálni..ez így jó hosszú lesz. De elég jól sikerült a game ,szépen összerakták.
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.10.09. 14:26:03
  • 6600GT
    #9
    Sziasztok,direkt megvártam legyen kész a jatek..így akartam neki esni nem csalódtam benne érdekes történetek szép grafika de ami igazán megfogott az a hangulata,sok horror játékkal játszottam de egyikről se volt olyan H pl le kellett vegyem a fülest és körbe nézni xd
    Szóval félelmetes és nyomasztó a hangulata ráadásul nem is rövid.
  • grebber
    #8
    Még ebben a hónapban elrajtol a Visage
  • grebber
    #7
    Elkészült a magyarítás. (A steam-es adatlapján még nincs ott a magyar nyelv. Gondolom idővel beleírják az igen népes listába)
  • grebber
    #6
    Hivatalos magyarítást kap a játék (steam-en megvéve is magyar nyelvű lesz majd) lostprophet jóvoltából!
  • grebber
    #5
    Tudjuk, mikor megy Early Accessbe a Visage
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.09.27. 15:12:28
  • grebber
    #4
    Update arról hogyan állnak jelenleg a fejlesztéssel
  • grebber
    #3
    Visage - 22 percig mozog a P.T. öröksége
  • grebber
    #2
    Újra mozgásban a Visage
  • grebber
    #1
    Visage - újabb realisztikus horror lép a P.T. nyomdokaiba

    Újabb gyönyörű horrorjáték ütötte fel a fejét, amely szintén a játékosok segítségével valósulhat meg.
    Ha a Silent Hills soha nem is készül el, a P.T. egy dolgot biztosan elért: rengeteg új horrorjáték számára teremtette meg a tökéletes alapot.
    Nem a Visage az egyetlen, amely techdemóként indul az idén megjelenő horrorjátékok közül. Mint sokan, ez is a P.T. világát akarta megidézni egy sokkal szebb környezetben, aztán mikor azt a projektet leállították, a fejlesztők úgy döntöttek, hogy teljes játékként is megpróbálkoznak a dologgal. Az alkotók úgy tervezik, hogy a Visage 2017 januárjában jelenik meg PC-re és VR eszközökre optimalizálva, nem sokkal később pedig Xbox One-on és PlayStation 4-en is tiszteletét teszi majd.
    Trailer



    A projekt Kickstarter oldala szerint a Visage központi helyszíne a trailerben is látott ház lesz, ahol szörnyű dolgok történtek. Az eseményeket újságcikkek, a tévében és rádióban hallott történések, valamint a házban történő paranormális jelenségek alapján kell majd összeraknunk. A játékot megálmodó Jonathan Gagné szerint egy végigjátszás 6-8 óra körül lesz.

    info: Gamestar
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.07. 09:07:12