8
Fractured Space - PvP MMO, nagyszabású űrcsatákkal
  • lammaer
    #8
    No,miután rendszeresen spamolják a levelesládámat hogy mennyi mindent újitottak a játékban gondoltam megnézem már mi történt vele. Annó amikor kijött repültem vele egy-két kört de nem nagyon fogortt meg, most viszont elég komplexnek látszik hogy nekiugorjak (rengeteg hajó, többféle játékmód, legénységi rendszer stb stb). Szóval ez kicsit visszatart hogy beleugorjak, mostanában nem vagyok olyan felfedezős hangulatban :D

    Van esetleg valaki aki tologatta mostanában, és lenne kedve közösen csapatni esténként egy kicsit, akár teamspeak/skype használatával is...
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2017.07.25. 13:45:28
  • Ryleh
    #7
    hali...2x toltottem le staemon keresztul de el sem indul...tegnap volt updata,,de a mai verzio is alszik....mi lehet a gond?
  • MuldR
    #6
    Tervezik, hogy 5v5 fölé viszik a létszámot vagy ez végleges? Ez így nagyon kevés.
  • kissssss
    #5
    mos rá vagyok állva a sven coop-ra, e mellet még játszok a sword of the stars the pit-el is... ezek elveszik minden időmet, pedig én imádom a sci fi játékokat pl:haegemonia vagy nexus the jupiter incident örök kedvencek.
  • Torzonborz
    #4
    Pedig egy próbát simán megér, nem egy rossz játék bár érezni rajta, hogy még korai státuszban van.
  • kissssss
    #3
    már majdnem 9 hónapja az accomon rohad de még egyszer se indítottam el....
  • yossarianHUN
    #2
    Steam link

  • yossarianHUN
    #1
    Jelenleg még alfa fázisban leledző, de nagyon ígéretes, és már most igen szórakoztató PvP alapú MMO. Dióhéjban? Böszmenagy űrhajokkal kell atomjaira robbantanunk az ellenség böszmenagy űrhajóit. Steamen megtaláljátok, ráadásul ma még ingyenesen letölthető. Csapjatok le rá.