9
  • Tetsuo
    #9
    Akkor már inkább egy projektor. ;-)
  • Szefmester
    #8
    Olvasd el mit írtam lentebb. :D A filmbeli kütyü lefoglalja mind a két kezed, amit én írtam az csak az egyiket, de azt sem teljesen.
  • globint
    #7
    Úgy emlékszek, a "Bolygó neve: Föld" filmben volt egy teló, ami két "fogantyú"-ból állt, és amikor használták, a fogantyúkat egymástól széthúzták, így jött elő a "fogantyúban" feltekerve rejtőzködő képernyő. Ismét megvalósítanak egy scifi filmbeli álmot?
  • frensys23
    #6
    MInek.
  • bakkerman
    #5
    "Milyen telód van?"
    -Z3
    "Sony vagy Samsung?"

    Remélem addig még kihoz valamelyik másik nagy cég is egy Z sorozatot

    ...
  • Tinman #4
    Z1 és Z3? Ennyire telt csak, hogy a Sony elnevezését nyúlják...? Pfff.
  • a_n_d_r_e_w
    #3
    Erre pl teljesen jo lenne, sokat ingazok, az idot meg ezzel utom el. Most nagykepernyos telefonokat hasznalok (most epp 5.7") ami tartalomfogyasztasra jo, de telefonalni mar kenyelmetlen. Tudnek ertekelni pl egy kettehajthato verziot.

    Kicsit elszaladva sci-fi iranyba viszont, elkepzelhetunk egy gepet, ami zsebben telefon, asztalon munkagep, utaskent pedig tv, teljesen jo lenne. Proci van mar ehhez eleg eros, RAM van bennuk dogivel, kicsit flexibilisebb OS kellene meg egy jo hajtogathato kijelzo.
  • Szefmester
    #2
    Pont erre. Nagy képátlót tudsz kisebb helyen elhurcibálni.

    Személy szerint egy alkarra szerelhető pipboy forma kütyü amiből előhúzom a kijelzőt mint a vetítővásznat az iskolában a tokból, amit kitámaszt két túlnyitott rudacska, amit ha megpöccintek (nem túl finoman azért) összecsuklik a kijelző és visszatekeredik a burkolat alá. Így egész nagy kijelzőket lehet legyártani, méretes telepekkel lehet felruházni a tablet erejű gépet. A kezem pedig szabad ha fogni kell valamit míg a másik kezemmel birizgálom az eszközt.

    Lehet lenne súlya egy ilyennek, meg nagy lenne sokaknak...
  • zola2000
    #1
    Tehát ha összecsukom telefon, ha szétnyitom akkor tablet, vagy mire jó ez?
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2016.01.20. 11:37:49