23
Resident Evil 0 Remastered / Resident Evil Zero Remastered
  • Anonymusxx
    #23
    Ez a játék egy rakat szar,, a denevért nem tudom megölni, mert nincs nálam jobb fegyver, kb 3. kell visszamentenem arra a pontra hogy tudjak magammal jobb fegyvert vinni, másodjára meg azért kellett visszamennem, mert a másik karakteremnek zárva volt az ajtó.

    Miért nem lehetett a ládás megoldásnál maradni? ? , akkor nem lett volna ez a probléma... De ez inkább egy pakolás - szimulátor... kurvára nem a zombikról, meg ilyesmikről szól..
  • Anonymusxx
    #22
    Nem tudom miért nem lehetett meghagyni a ládás megoldást, ahogy a korábbi részekben volt, elég rossz ez a pakolgatás, ráadásul azt se tudom hogy vissza tudok -e még menni arra a helyre ahol a sok fegyverem, töltényem van.
    Alig várom már hogy vége legyen, ennek a játéknak, mert ennek a lényege:-
    ajtónyitogatás, /bár használok modot rá/ pakolás, és para a mentés miatt, nehogy túl gyakran ments, mert akkor nem lesz több lehetőséged menteni, de ne is túl ritkán.. + vigyázni a töltényekre, hogy maradjon későbbre is.


  • Anonymusxx
    #21
    Vagy inkább el kellett volna futnom...
  • Anonymusxx
    #20
    Hát most kezdtem bele a Resident evil újabb részeibe, eddig a korai emulátoros részekkel játszottam, ahol ugye bárhol tudtam menteni.

    Ez meg így elég szivatós normal fokozaton, pl megcsinálom a vonatos részt, utána egyből megtámad vagy 3 zombi, persze az egyik karakteremnek 0 tölténye van, menteni meg csak jóval korábban tudtam. kb pár mp alatt meg is öltek...

    Lehet easyn kellett volna indítanom?
  • darkSectorxxx #19
  • darkSectorxxx #18
    Most lett meg a RE 0 HARD fokozat! fap-fap-fap.
    Yeah, die BITCH!
  • darkSectorxxx #17

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.24. 20:40:14
  • darkSectorxxx #16
    3x-ra játszom végig, most jön a rakétavető. :D

    Eddig egy alap Easy és utána egy tudatos Normal. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.24. 17:32:53
  • darkSectorxxx #15
    Ja megtévesztő a kép alapján. :)
    Amúgy ez van ettől még élvezd a játékot, ennélkül is kiváló szórakozás, ez benne a jó, hogy régimódi, ennyi erővel lazán kiszedhették volna hogy tudj lövés közben futni pl. :D
  • Bandicoot
    #14
    Ugyan ezt néztem be én is, szépen végignézegettem,hű de jóság, letöltöttem feltettem,nem működik,visszamegyek a fórumra..És akkor nézem hogy 2015 eleji hozzászólások és a RE HD Remaster témakörben,nem a ZERO...

    Már megvan egyébként. Csak még kiforratlan. Úgyhogy maradnak az ajtók...Csak tényleg bosszantó.
    Miközben az élőszereplős videókat gyakorlatilag kiherélték a játékból és gagyi animációs videókat pattintottak a RE 1. részébe (ezzel is szemen köpve az eredeti RE részt), az idegesítő ajtózgatást bennehagyták elnyomhatatlanul....
  • darkSectorxxx #13
    "Csakhogy ez annyit szolgált hogy a helyszínek közti töltögetést kitöltsék valamivel"

    Ettől még a játék része, sokmindenre nem lenne szükség, ez nem arról szól.
    Bután néz ki mikor rányomsz egy ajtóra és hopp másik. a megoldás akkor lenne ha rendesen kinyitná belép azt ennyi.
  • darkSectorxxx #12
    Bakker sorry megtévesztett Rebecca. :)
  • Bandicoot
    #11
    Nem mellesleg oké hogy gyorsvégigjátszásnál csalás meg hogy a játék része. Csakhogy ez annyit szolgált hogy a helyszínek közti töltögetést kitöltsék valamivel..Namármost erre pc-n nemigen van szükség. És már az eredeti RE 1 pc-s változatában is elnyomható volt legalább....Itt meg végig kell nézni ami elég idegölő amikor ajtóról ajtóra mész...
  • Bandicoot
    #10
    Deee ez az első részhez van, a ZERO-val az istenért sem akar működni....
  • darkSectorxxx #9
    Door Skip Mod

    Bár nem értek egyet a használatával, egyrészt csalásnak számít ((elvileg csalni is lehet vele, ha időre mész)), másrészt a játék úgy egész ahogy azt megalkották.
    De ettől még aki akarja használhatja.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.23. 15:09:47
  • Bandicoot
    #8
    Ehhez doorskip modot nem tud valaki? Resi 1-hez találok de a 0-hoz egyszerüen nem...
  • darkSectorxxx #7
    Ez az Unlockables-hez tartozik, őúgy tűnik a másik linkbe csak a változásokat írták bele, szóval ez és a másik linkben lévő együtt szerepel a Remastered-ben.....

    Resident Evil Remastered Unlockables (kiegészítés a régi GC/Wii verzióból a másik lentebbi PS4/X1/PC-eshez képest)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.21. 22:59:55
  • darkSectorxxx #6
    Elvileg itt frissülnek az extra elérhető/teljesíthető tartalmak listája!

    Resident Evil 0 Remastered Unlockable

    Díjak, acsívmentek, trófeák:

    Resident Evil 0 Remastered acsivmentek!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.21. 22:27:34
  • darkSectorxxx #5
    Wesker Mode

  • darkSectorxxx #4
    Game Informer - 8.5/10
    Xbox Achievements - 80/100
    TheSixthAxis - 7/10
    GameSpot - 7/10
    Hobby Consolas - 8.4/10
    Attack of the Fanboy - 7/10
    Meristation - 8.2/10
    Videogamer - 5/10
    Polygon - 7/10
    Eurogamer Italy - 8/10
    IGN Italia - 7.7/10
    Worth Playing - 8/10
    GamingTrend - 8/10
    God is a Geek - 8.5/10
    The Jimquisition - 6/10
    GamesRadar+ - 3.5/5
    Digital Spy - 6/10
    3DJuegos - 7.5/10
    PC Gamer - 63/100
    LevelUp - 7.8/10
    IGN - 6.5/10
    LaPS4 - 8/10
    Push Square - 8/10
    Vandal Online - 8.4/10
    Shacknews - 5/10
    Gaming Age - 7.5/10
    Game Rant - 7/10
    PlayStation Universe - 7.5/10
    EGMNow - 7/10
    IGN Spain - 8.5/10
    XGN - 8/10
    Cheat Code Central - 4/10
    PlayStation LifeStyle - 8/10
    Hardcore Gamer - 8/10
    Metro GameCentral - 5/10
  • darkSectorxxx #3
    Wesker mod:



  • darkSectorxxx #2
    Nem tudom miért de nekem a GC-s változatból ezek a nem rémlenek, erős a gyanúm, hogy ezek mintha ebben a remastered-ben lennének csak benne, de lehet rosszul emlékszem. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.20. 00:43:50
  • darkSectorxxx #1
    Resident Evil 0 Remastered / Resident Evil Zero Reamastered


    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.01.20. 00:40:30