12
  • ZaJanga
    #12
    Érdekes az 52% akinek tetszett.
    Erőltetett, gyenge. A bemutatóban lelövik az összes poént. Nagyon bírom Will Ferrellt de ez szánalmas volt.
    Talán először fordult elő velem, hogy ki akartam jönni a filmről annyira unalmas volt.
    Mozit semmi esetre sem ér!
    Nagy csalódás volt.
    Szerintem a rendezői változat sem fogja megmenteni majd.
  • bul07
    #10
    Fú ez egy nagyon gagyi film.
  • Szefmester
    #9
    Igazából a diszkópatkányok most nézve kissé erőltetett volt. Amilyenek a filmjei. Tetszett, de jobban bejött a Jim Carrey-s rövidfilm, mint a teljes film.
    Jay és néma Bob vadőrjeként is inkább kretént játszott mint valami hihető karaktert.

    Neki kellene megfogadnia a nagy feka Robert Downey Jr. tanácsát:

    "Sose toljad fullba a kretént!"

    Tartom az álláspontom. Will Farell ha játszott is jó filmekben, az alakítása ripacs. Mint a Gálvölgyi show... Gálvölgyi jókat alakít filmekben, színpadon, de a tévében a műsorokban és a saját showjában csak ripacskodik. Pont ahogy Kern, vagy ahogy a kicsi huszár tette. Farellnek is lehet lennének jó szerepei, de nem a komédia kategóriában kellene megpróbálnia.
  • Kelta
    #8
    Diszkópatkányok
    ha azon nem tudsz röhögni, akkor semmin se :)
  • kalapos01
    #7
    Vagy csak minden ember más, tök mindegy, hogy ír róla vagy nem. Mert mi van azzal a 30% kritikussal. Ők mondanak akkor igazat, vagy ők akartak szórakozni. Ez akkora marhaság, amit az ember csak akkor talál ki, amikor valamiért kifogásokat akar keresni. (Miért van az, hogy ugyanaz a kritikus, akinek ez nem tetszett, más komédiákat meg imád? Biztos, van ilyen.)

    Mindenkinek más az ízlése, ez nem foglalkozásfüggő.

    "Az Úszó erőd 6,4 miközben hibátlan akciófilm. "

    Már láttam. Erős 5/10, elég régies, néhol komolyan vehetetlen és a színész is elég ócska. Túlértékelt, ha valaki 6.5-nek tartja. Akkor most hazudok és nem akartam szórakozni?
  • Zombee
    #6
    Jay és Néma Bob visszavág. Ő volt a vadőr.
  • Zombee
    #5
    Imdb 6,5 már bőven a nézhető kategória. Az Úszó erőd 6,4 miközben hibátlan akciófilm. A 30% már beszédesebb, vagy tényleg szar, vagy csak a kritikusok nézték úgy, hogy nem szórakozni akartak, hanem művészetet keresni.
  • Hedgehunter #4
    Rotten tomatoes 30%, IMDB 6.5 ezek egy kicsit jobban mutatjak milyen a film.
  • zetortraktor
    #3
    Az, hogy sokan elmentek rá, csak azt jelenti, hogy a reklámjai jók/meggyőzőek. A minőségről nem mond semmit.
  • grebber
    #2
    $182,356,102 -nál jár bevételileg világszerte, szóval jó lehet.
    Ha arra kerül a sor megnézem én is.
  • Szefmester
    #1
    Engem konkrétan Will Ferell tart vissza a film megnézésétől. Egy irritáló ripacs az a fickó. Hirtelen nem is igen tudok olyan filmet mondani hogy a játéka ne az idegeimet borzolná a rekeszizmom tornáztatása helyett....