13
Shannara - A jövő krónikája
  • kissssss
    #13
    kár hogy meghalt a bandavezér,pedig jól alakította a szerepét :(
  • Montanosz
    #12
    na a diszkos résznél hanyagoltam a sorozatot
  • Tikal #11
    A The 100 sok mindenhez képest silány, a barátok közt és az éjjel nappal budapest között pedig nem látok különbséget, mindkettő fos :D
  • sertrex
    #10
    A "The 100" mihez képest silány? Esetleg a "Barátok közt"-höz vagy az "Éjjel nappal Budapest"-hez képest? :DDD
    CW sorozat, ami szintén a fiatalabb korosztályhoz szól, nálunk leginkább a Cool hasonlít a CW-hez. Persze a CW csinál jó pár sorozatot, Supernatural, The 100, Origins, Reign, Vámpír naplók, Beauty and the Beast, Arrow, The Flash, stb... Egyértelmű a célközönség. Ettől függetlenül nézek jópárat közülük.
  • Tikal #9
    Vannak felnőtteknek szóló mesék is :)
  • Tikal #8
    megvezettek a trailerrel amit láttam, kicsit jobbnak tűnt mint amilyen, ezért adtam neki egy esélyt, de 10 perc után világos lett, hogy ez még a The 100-nál is silányabb munka, és az se tűnt fel hogy MTV-s mert itt az HBO reklámozta, szóval elsiklottam efelett...
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2016.01.10. 13:31:50
  • Montanosz
    #7
    De hát mit is várnánk egy mesétől? Ahol tündérek meg trollok a főszereplők?
  • sertrex
    #6
    LOL! Erről az jut eszembe, mikor egy ember bemegy az óvodába, beül az ovisok közé játszani, majd öt perc után azon sápítozik, hogy itt csak ovisoknak való játékok vannak. :DDD

    De van az a régi mondás is, hogy... Ha Rómában vagy, viselkedj úgy mint egy római.
    Vagyis ne várd el hogy a rómaiak hozzád igazodjanak, vagy maradj otthon, ha nem tudsz alkalmazkodni. :)))
    Esetünkben ha az MTV által gyártott filmsorozat elé leülsz, akkor nézd meg, hogy az MTV-nek kik a célközönsége és úgy ítélj. Tinik. Bele kell törődni, hogy nem csak neked gyártanak filmeket, sorozatokat.
  • Tikal #5
    nem bírtam végig nézni az első részt..
  • AlucardHuN
    #4
    Azzal azért túlzás, de elmegy egynek.
  • Tikal #3
    szörnyű... ez valami tini sorozat... és még vannak oldalak ahol a Game of Thrones-al vetik össze, haha
  • AlucardHuN
    #2
    Ez az első rész egész jó volt;)
  • Montanosz
    #1
    Elkezdődött végre az MTV fantasy sorozata, mely Terry Brooks könyvei alapján íródott.
    Több ezer évvel az emberiség veszte után, Négyföldre halálos veszély leselkedik. A világ maradékénak sorsa három, nem hétköznapi fiataltól függ: az elf hercegnőtől, aki a palotán túli világról ábrándozik, a gyönyörű, fékezhetetlen, eszes romanó lánytól, és a félelf fiútól, akinek sejtelme sincs róla, hogy ereiben nagy elődök vére folyik, mely kijelöli végzetét.Évezredekkel civilizációnk pusztulása után bolygónkat – amit ekkor már Négyföldként ismerünk – az emberek mellett trollok, gnómok és elfek lakják. Utóbbiak közé tartozik a Shannara-család, akik felmenőik révén olyan természetfeletti képességek birtokosai, amelyek segítségével döntően befolyásolhatják a világ alakulását. A világét, amit most rég feledésbe merült, sötét erők fenyegetnek. A gonosz ellen Amberle, az elf hercegnő, a Shannara-család utolsó leszármazottja: a félig ember, félig elf Will és Eretria, a bandita. Három, egymástól gyökeresen eltérő személyiség fog össze. Küldetésük, hogy megmentsék a világot, ám eközben saját félelmeikkel is meg kell küzdeniük. - Mozicsillag

    HOMEPAGE






    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2016.01.07. 18:52:33