12
  • Nos
    #12
    Én megértem az érzéseidet, és azt, hogy mit gondolsz valóságosnak, de a valódi valóságban akkor is a feudális japánban alakult ki a Földön az egyik legfigyelemreméltóbb bérgyilkoskultúra. Persze nem száz szamuráj közé küldték őket.

    Nem értem egyébként miért hihetőbb egy bérgyilkos a lőfegyverek korában, hisz voltak bőven korábban is. És ott is a lopakodás volt az érvényes. Ha egy teljes vértezetben ücsörgő sisak nélküli lovagot hátulról meglepsz, és elvágod a torkát, akkor az a torok ugyanúgy nyiszálódik el, mintha egyébként pizsamában lenne. De az tény, hogy az AC-ben sajnos egy eltévedt terminátorunk van.

    Én is jobban örülnék, ha a game közelebb lenne egy kicsit mondjuk a thiefhez játéktechnikailag.
  • krisbart
    #11
    Hát sokkal hihetöbb egy bérgyilkos a löfegyverek korában ahol mondjuk a lopakodásnak kellene elötérben lennie sajna nem nagyon ezt látjuk de sokkal reálisabb minthogy berohansz 100 ninja közé és ledarálod őket,hát az egy jó nagy gagyiság lenne ha tetszik neked ha nem.
  • Nos
    #10
    ez most vicc, vagy komolyan gondolod?

    ninja, shinobi, mond valamit?

    annyira esélytelenek voltak, hogy éppen csak saját kultúrájuk volt :)

    Ami gagyinak tűnik az az, hogy a lőfegyverek korában valaki lehenteli a konyhakéssel a fél városőrséget. Mert az elmúlt részek ugye erről szóltak. Bostonban a britek olyan udvariasak voltak, hogy csak szép lassan töltötték meg a puskát, nehogy egyszerre túl sokan rámlőjenek. Mikor ott jártam a történetben, hogy már egy jó excpedíciós hadseregnyi katonát kinyírtam (szóval úgy 4-5 óra után) inkább hagytam a fenébe :)

  • Hoz_Hun
    #9
    Szerintem a Syndicate jó volt. Hangulata nagyon odatette magát és a főszereplő ikerpár is szerethetők voltak.
  • krisbart
    #8
    Szerintem a japán verzió az eléggé esélytelen mert nem hiszem hogy a szamurajok között sok esélye lenne egy bérgyilkosnak,kicsit gagyinak tünne.
  • Tinman #7
    Black Flag a Pirates! mellett a létező legjobb kalózos játék... szinte nem is igazi AC.
  • alyr2
    #6
    Vegigtoltam mindet a black flagig(azt mar nem) de asszem a 3 volt a legjobb..azota 1 ora utan megszabadulok mindtol
  • Nos
    #5
    Szerintem az ókori triológia után elég esélyes.
  • dancingboy
    #4
    Japán legyen már végre. Kell annál jobb helyszín? Nindzsák , kardok , magas épületek , szép tájak, és még lehetne sorolni.
  • Nos
    #3
    Velence nagyon jó volt, Isztanbullal még elvoltam, de a többi nem jött be. Ez most tetszik, remélem nem basszák el :)
  • Ender Wiggin #2
    Hiába a látványos korszak, ha Ezio óta nincs normális főhős meg modernkori háttértöténet (a Black Flag óta ez a vonal egy jó nagy rakás fos). Az egésznek már évek óta izzadt rókabőr szaga van. 60 euróért.
  • AnuluWork #1
    Épp ideje volt.