7
  • Inquisitor
    #7
    Az az igazság, hogy a második rész se meggyőző, igazán a harmadik végén indul be és kezdi az ember sejteni, hogy halál nem olyan egyszerű az egész, mint pl. a fülszövegből gondolná. És akkor a negyedik rész erre önti rá az olajat és bumm. :D
    És még 3 nap van a következő részig ...

    A hír meg azért jó, érdekes és örvendetes, mert egyébként NEM volt elég nagy a nézettsége, mondjuk ezt talán az is indokolja, hogy nagyon rosszkor dobták ki így ünnepek alatt. És még is folytatják.

    Azért a filmben elég érdekes, hogy legalább nagyjából próbál a fizika törvényeinek megfelelni más sci-fi filmekkel ellentétben. Lásd röppályák vagy űrcsata.
  • loky
    #6
    Én is torrent csipegetés közben akadtam rá, december elején, teljesen véletlenül. Meg is lepődtem, hogy semmi reklámmal nem találkoztam.
    Szerintem igazán jól sikerült dolog lett belőle. Hogy sablonos lenne-e, nem hiszem (hisz mindenki maga dönti el magának, hogy mi sablonos). De engem a történet megfogott, s a CGI is elég vagány.
    Harcászat terén ellenben jó nagy marhák...
  • EnxTheOne
    #5
    Most halottam róla először, remélem jó lesz. :)
  • kissssss
    #4
    +1
  • a_n_d_r_e_w
    #3
    Megneztem az elso reszt: meh.
    Megneztem az elso 4 reszt: tukon ulve varom a folytatast.
    Erdemes adni neki eselyt, megeri.
  • Soundmaker
    #2
    Végül is egy öt részes sci-fi bestseller könyvszériáról van szó amit sokan az évtized sci-fijének nevezetek... De persze egy szövegfül alapján eldöntöttük hogy sablonos :)))
  • TokraFan
    #1
    Nem láttam a sorozatból egyetlen részt sem, de a story így elsőre eléggé sablonos...Majd kiderül...