4
  • Cyberdog
    #4
    :))) Én is. Betamax rendszerű Sanyo videón a Birodalom visszavág-t, németül... majd YOKO VHS videón a Jedi visszatér-t és az Új remény-t, no meg a Birodalom visszavág-t, már szinkronosan. Nem mondom, hogy régi szép idők, mert akkor még nem volt net. Viszont ZX Spectrum és (valakinek Commodore 64-e) volt, meg Amiga. Meg E.T. és Utolsó Csillagharcos. :D
  • Macropus Rufus
    #3
    igen ezeket az arcokat én sem értem. Én is gyerek fejjel láttam az első részeket.
    Minden álmom egy Milleneum Falcon model volt. Aztán valamikor a 80-as évek végén volt egy játék kiállítás a BNV területén (jó magyar árukapcsolás: egy időben volt a mezőgazdasági kiállítással is) és ott volt rengetek StarWars játék, akkor már a Jedi visszatérből is. Ment a nyálcsorgatás rendesen. Igaz nekem is voltak StarWars bábuim, de ezek jenki cuccok voltak, sokkal jobb minőségben mint amit a magyarok akkor gyártottak. Volt ott minde. Komplet Ewok falu, fákkal meg épületekkel. Vagy volt AT-ST meg X-Wing, természetesen mind méret arányosan egymáshoz. Szóval nem pici modellekről volt szó.
  • tigeroo
    #2
    ez igen, szép munka sherlock.

    ahogy valszeg te is voltál gyerek és te is gyerekként láttad a SW filmeket
  • Csaba161
    #1
    Ja, hogy el tudják adni minél több gyereknek karácsonyra...