11
  • patchaou
    #11
    Ez nincs benne, meg az van benne.... egy alfa gameplay alapján kell tényleg fikázni egy játékot XD Talán lesz hc mód, vagy simán kikapcsolható hud és máris nem lesz minimap, ha nem akkor meg pár nap múlva le kell szedni nexusról egy modot...
    a dárdát pedig eldobta...
    Utoljára szerkesztette: patchaou, 2015.12.23. 11:03:06
  • H3nG
    #10
    Azt azért nem, de mi lenne ha eldobná a dárdát? :D
  • Zombee
    #9
    Képzelem, milyen kifinomult harcmodora volt egy ősembernek 12 ezer évvel ezelőtt. Én a pörgőrúgás közben fejjel lefelé egyszerre két íjjal leadott fejlövést is hiányolom.
  • Fbn Lx
    #8
    még egy normális harcrendszert is basztak belerakni
    nevetséges, hogy a közelharcra van kihegyezve a játék, és az egyetlen mozdulat amit a lándzsával beadhatsz az a monoton döfködés, aminek során egyetlen gagyi mozdulat ismétlődik végtelenszer
  • Danecay
    #7
    Nem tévedsz, sőt hasonlít az ez előtti játékukhoz is ami igen csak jó volt. Eltelt igaz egy pár év, de akkor amikor az jó volt és menő akkor most ez szar?
  • Frank99
    #6
    mintha ez ua. a játék lenne, mint az előző.
    vagy tévednék?


  • Jim Morrison
    #5
    de ez a játék olyan szinten butának tűnik... .értem én az ubit, kevesebb textúra kell meg modell mint egy "rendes" játékhoz... de ez akkor sem tetszetős :/
  • alyr2
    #4
    Az átlag játékos inteligenciája valahol egy csiga szintjén van..A bonyolult játékokban nincs pénz, mert telesírják a fórumokat miattuk, így megcsappan az eladás..
  • Phara
    #3
    Jah pl térképet is nekünk kéne kőbe vésni:D ne legyen már egyszerű...
  • barret
    #2
    Így lesz őskori kinézete a programnak :D
  • tpM
    #1
    Csak ne lenne tele a képernyő mindenféle színes bigyusszal meg jelzéssel... Így olyan gagyi.