7
  • takysoft
    #7
    Starling city nevet váltott Star City-re
    Flash pedig Central City-ben van. (ezt a century nem tudom, honnét jött)
  • Wittgen
    #6
    Dewri: akkor, ah egy színész elvállal egy szerepet, onnan már csak azt játszhatja? Nem értem a logikádat.
  • cateran
    #5
    Nem szoktam helyeselni zero-nak, de most teljesen igaza van..Mi a fura abban, ha sorozatszineszek sorozatokban jatszanak..esetleg tobb sorozatban...?
    Elarulom Scott Bakula jatszott a Star Trek: Enterpriseban is, meghozza foszerepet...
  • zetortraktor
    #4
    Ööö, minden sorozatban sorozatszínészek játszanak. Olyanok, akik játszottak korábban sorozatokban. Mi ebben a meglepő? A színészeket nem lövik le egyetlen szerepet után, hanem mennek tovább, újabb munkahelyet szerezni maguknak.
  • Dewri
    #3
    Csak így hirtelen a nagyobb nevek: Ncis Cyberben Patricia Arquette volt a Medium sorozat főhőse. James Van Der Beek volt Dawson. Peter MacNicol az Ally McBealből és a Gyilkos számokból... Ncis New Orleans főhőse Scott Bakula, Quantum Leap főhős...

    Nem tiltja szabály, de nem is gyakori húzás.
  • zetortraktor
    #2
    Az NCIS New Orleans meg a Cyber nem kapott össze semmilyen exsorozatból színészeket, bár az egyikben szerepel a második évadból egy. És ez a sorozat sem exsorozatból szedett össze színészt, hanem futóból pár mellékszereplőt. Viszont miért lenne túlzás, hogy két színész ismét együtt játszik? Mintha tiltaná valami szabály. Inkább jó poén.
  • Dewri
    #1
    Oké, hogy itt is mindenféle exsorozatból összekapták a különféle színészeket (ez nagy divat manapság, lásd Ncis Cyber, Ncis New Orleans), de azért az már túlzás, hogy a Szökés testvérpárja itt is párost alkot...