16
  • wedge31
    #16
    Lucas kizárása minden idök egyik legjobb döntése volt, szvsz.
  • Zoliz
    #15
    Hijnye csak nehogy pofara eses legyen az az SW, mivel meg Lucast is kizartak a tanacsadasbol es a Battlefront is csak a bevetelre hajtott nem a tartalomra. Ettol fuggtelenuil mar nekem is megvan a jegy ra reg, de rohogni fogok ha felejtheto film lesz, mint a legtobb manapsag. A NEGER, a femina no, a ven Han nem fogja felejthetetlenne tenni az SW-t, szolok elore.
  • Ragnaar
    #14
    (Azért a tenger szívében határeset, de nem hiszem , hogy SW után mégegyszer elautózok egy Imaxképes moziig)
  • Ragnaar
    #13
    Rebootnak nevezik az ilyesmit mikor egy ismert alap storyt mutatnak be újra. Nem egy példa van rá, a Moby Dick storyval ugyanúgy lehet rebootot készíteni, ami lehet jobb, és rosszabb is, mint az 'első rész'.
  • Ragnaar
    #12
    Persze mehetnénk akár ötször is, ha nem Film+os lenne a felhozatal, azért a StarWars még mindig biztos.
  • kalapos01
    #11
    Benne, a cikkben. Csak el kell olvasni.
  • kissssss
    #10
    "Decemberben legalább ötször moziba kell mennünk "

    had döntsem már el én hogy hányszor fogok moziba járni... oké???
  • UUUU
    #9
    Mobi Dick 147? Ahab, mar az első részben meghalt helló, nem Jónás ő, hogy a második remake-re kijöjjön a cet gyomrából, ez pedig már a megszámlálhatatlanul sokadik rész.
    Jó lenne, ha Herman Melville-hez hasonlóan, végre saját kútfőből is tudjanak ilyen művet késziteni, a mai irók.
  • Sequoyah
    #8
    Hol a Revenant?
  • zetortraktor
    #7
    Hát, igen. Vannak idióta emberek, mert ugye a filmek feléről fogalmad sincs, így simán lehet, hogy kurva jók, a másik fele esetében pedig reklámok alapján ítélsz. Szóval marad a divat, és csak a nagyköltségvetés érdekel.
  • ddt500
    #6
    A bálnás hajós érdekel meg a Star Wars. 2x biztos leszek moziban decemberben! :)
  • szomferi
    #5
    vagyis kurvára nincs igazad
  • Hoz_Hun
    #4
    Én is az "Egyik sem érdekel!"-t kerestem, de nem találtam... :/
  • halaszlo
    #3
    Ezeket még tékából se venném ki, nemhogy moziban...
  • TokraFan
    #2
    "ami a Keanu Reeves és Patrick Swayze-féle klasszikus akciómozi extrémebb újragondolása lesz..."

    Vagyis valószínűleg egy végtelenül lesuttyósított, vérömlenyes, primitív fos...

    A második poll-ba nem mertetek beleírni egy olyan pontot, hogy pl. "Egyik sem érdekel!"?
  • paby88
    #1
    de hogy kell