5
  • Cat #5
    "Én most léptem ki onnan és nem rinyált az adblockeremre."
    Írja, hogy még csak amerikában vezették be.
  • Skylake
    #4
    Levelezőszoftverbe bele, azt csókolom. Levelek jönnek, a webmail debil reklámjai meg maradnak odakint.

    Egyébként meg ott a pont, kolléga. Nem csak a Yahoo-ra, hanem minden másra, egyre inkább:

    "Nem mellesleg meg minden felhasználó reklámértékű...
    Aki ugyanis adblockerrel megy fel, az tuti, hogy élő ember.
    A robotot nem zavarja a reklám...."

    A tendenciát persze értem a Yahoo oldaláról. Keményebb volna az óbégatás, halántékokon erek kidagadása a méregtől az userek százmilliójánál, ha a Szent Google, az úgynevezett Don't Be Evil rend nagymestere lépné meg ugyanezt ezt. Meg is fogja lépni rövidesen valamilyen formában, ez teljesen biztos. Bár engem tökre nem fog zavarni.
  • Szefmester
    #3
    Én most léptem ki onnan és nem rinyált az adblockeremre..

    Évek óta náluk van az elsődleges email fiókom, miközben a google a keresőm. :)
  • takysoft
    #2
    "Persze kérdés, hogy egyébként mi szükségük lenne olyan felhasználókra, akik csak foglalják az erőforrásaikat és bevételt egyáltalán nem, csak kiadást termelnek."

    Egyrészt aki yahoo levelezőt használ, az ennek a keresőjét is, ami meg már támogatott, mert ugye azért cégek fizetnek, hogy előbb jelenjenek meg a hirdetéseik.

    Másrészt kemény 6-8 évig használtam a Google levelezőkliensét, míg nem tavaly óta vásárolok tőlük 100 giga tárhelyet. (személyes anyagok, fotók... vinyódöglés esetére)
    Tény, hogy ez havi 2 dolláromba fáj... de akkor is :) profit

    Nem mellesleg meg minden felhasználó reklámértékű...
    Aki ugyanis adblockerrel megy fel, az tuti, hogy élő ember.
    A robotot nem zavarja a reklám....
    Utoljára szerkesztette: takysoft, 2015.11.23. 16:12:04
  • Merwenus
    #1
    Azt a kevés embert aki még használja hamar el fogják kergetni :D grat nekik