22
Astroneer
  • LazyB
    #22
    Az újban nem lehet a régi mentést folytatni?
  • Ironman2
    #21
    Megjelent a teljes játék!!!

  • LazyB
    #20
    Üdv!
    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy építettem egy kicsi űrhajót de mégsem kell, hogyan lehet onnan elvenni mert addig nem lehet másikat építeni ameddig ott van az építési helyén.
  • Prttp
    #19

    Üdvözletem!
    Elkészültünk ezen játék 0.5.1.0-ás verziójának fordításával.
  • MerlinW
    #18
    BUILD NUMBER: 0.2.10119.0

    Cross-play multiplayer between Xbox One and Windows 10 Store PC versions now works!
    Fix up the way that objects with research items get dug up. You can now kill hazards without uncovering their buried research item.
    Make spikers destroy after a bit when you dig them up.
    Spikers can be jumped on without hurting you, like that jellyfish scene from Finding Nemo.
    Improve the distance at which objects have physics, allowing (for example) zebra balls to roll further from player
    Fix the disappearance of vehicles and items, particularly when frame rates are low.
    A couple surprises you'll have to discover.
    NOTES:

    Work is still underway for massive performance increases. Expect to see some of that in the next patch or so.
    The team is moving offices! We're staying in Seattle but will be moving to a larger office so that we can grow our team. This is partly responsible for the increase in time between 117 and 119 patches.
    We'll be doing a stream either this week coming up or first thing the following week to hopefully show off some of the new content coming to Astroneer.
    Check our Twitter for the latest.
  • TokraFan
    #17
    Belenéztem én is...de engem nem igazán fogott meg. Maga a játék és az ötletek nagyon jó lenne, de a kivitelezés irritál. Nem tudom minek erőltetik ezt az állandó 3D-s kezelést és miért nem írnak egy rendes, könnyen kezelhető, átlátható 2D GUI-t?? Így rettentő idegesítő az építés is, az inventory system is, meg kb. minden más. Ha ez így marad, nálam elvérzett, legyen bármilyen sok tartalom idővel.
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2017.01.10. 22:12:37
  • Caliph
    #16
    már nézem is a live streamet,valahogy kimaradt az életemből pedig figyeltem a játék fejlődését :)
  • MerlinW
    #15
    A decemberi livestream alapján van ötlet, meglátjuk mi valósul meg belőle. Elvileg még 2-3 évig tolják a szekeret. A pre-alpha minősége alapján - ha nem fogy el a lelkesedés -, még akár csodákra is számíthatunk:)
  • Caliph
    #14
    szerintem sem rosz de kéne még bele valami,nem tudnám megmondani mi,mert bizony az a 4 óra majdnem elég is belőle :) Hiába van egy rakás hold és bolygó. Kéne valami cél.
  • MerlinW
    #13
    Tegnap belepakoltam 4 órát, aranyos kis cucc. Építettem utánfutós szállítójárművet, shuttle-t, meg minden jót:)
  • Nesuten
    #12
    Találtam egy hullát és volt nála egy dinamit

  • copass
    #11
    azt nézd hogy rengeteg objektum van a képernyőn, plusz az hogy még tudod is alakítani az bolygót mintha egy modellezőben lennél eléggé zabálja az erőforrást.
  • Caliph
    #10
    hát még fejlesztés alatt van,az optimalizálás többnyire az utolsó fázisok egyike szokott lenni
  • tom36
    #9
    Üdv all
    lenne egy gyorskérdésem:
    miért van ilyen irreálisan nagy gépigénye (VGA mamóri terén)
    szerencsére kipróbáltam törtbe de sajnos tényleg megkéri az írtakat pedig minimum beállításokra tetem és pár perc után mge is állt mer felzabálta mind az 512MB ramomat a videókrtyámon, vagy a 4GB DDR2-t
    100x jobb graffal és komojabban megalkotott játékok nem esznek ennyit
    remélem csinálnak rá valami hatalmas optimalizálást mer így értelmetlen megvenni is.
  • Nesuten
    #8

    Powered by System Era Softworks

    Ma élő Astroneer videó
    a Nesuten N3 Youtube csatornán



  • Caliph
    #7
    legalábbis az early access :)
  • Ironman2
    #6
    Pont most nézem,holnap jelenik meg!
  • Caliph
    #5
    gameplay live a legújabb verzióval ,most kezdődött

    https://www.youtube.com/watch?v=QhXFm-idxSU
  • Caliph
    #4
    decemberben early access,onnantól még 2 évre tippelik a megjelenést
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2016.10.20. 10:14:21
  • Caliph
    #3
  • Caliph
    #2
  • Nesuten
    #1
    http://astroneer.space/

    The sudden development of technology for rapid space travel enables fast and inexpensive journeys to the stars. Exo Dynamics, the dominant conglomerate in the new field, has opened flights to daring citizens of Earth. Like the Yukon gold rush of old, waves of adventurers sign up to launch themselves into a new frontier, risking everything to seek their fortune in the far reaches of the galaxy. These are the Astroneers.

    As an Astroneer, you must find a way to dig out a life on one of a multitude of harsh new worlds. Blast through the terrain to uncover precious artifacts and materials you can use to fuel your quest to become a wealthy baron in the stars. Along the way, discover oddities, raise questions, and uncover mysteries.

    Perhaps not all is as it seems.

    Steam

    Megjelenés: 2016 eleje






    Utoljára szerkesztette: Nesuten, 2015.10.22. 10:28:10