12
Aquanox Deep Descent
  • disorder14
    #12
    Kipróbáltam, kb. fél-1 óra játék után se több, se kevesebb mint az előző részek. A grafika persze szebb, de ezen kívül ugyanaz a játékmenet (eddig).
  • JonasSandor
    #11
    Mit ócsárolnak rajta?
  • JonasSandor
    #10
    7-től aktiválódik, az első benyomások jók?
  • JonasSandor
    #9
    Hát igen nem mindennapos eset, de elég sok játék így végzi manapság sajnos, hogy kurva soká jön ki.
  • disorder14
    #8
    El sem hiszem, az 1-2 nagy kedvenc volt, ezt meg mióta megláttam pár éve azóta azt olvasom, hogy hamarosan megjelenik. Már rég temettem magamban. Nagyon kíváncsi leszek mi marad meg a régiekből.
  • JonasSandor
    #7
    Itt majd nem lehet feljönni a tengerfenékről?
  • grebber
    #6
  • JonasSandor
    #5
    Végre október 16-án befut ez a szerencsétlen játék is.
  • Darun
    #4
    Ezzel a névvel kb 20 éve volt már egy játék, nemrég találkoztam vele valami bundliban. Mellesleg amint a cim is utal rá, enyhes Descent utánérzete is van, csak itt ugye nem az űr, hanem a viz.
  • grebber
    #3
    Building a World: Part 2 – The Underwater Life of Aqua
  • grebber
    #2
    Első gameplay
  • Nesuten
    #1
    Elsivatagosodva hagytuk magunk mögött a Földfelszínt és népesítettük be az Oceánt. A tenger a mi új Otthonunk. Mi Aquának nevezzük.
    Irányíts testre szabható harci hajókat, fedezz fel erőforrásokat és a túlélőharcoktól, meghasadt mélytengeri disztópikus világot.
    Az Aquanox Deep Descent kegyetlen világa.

    Megjelenés: 2017
    Steam



    "A disztópia vagy antiutópia egy társadalom víziója, mely ellentétes az utópiával. A legtöbbször negatív jövőképet mutat. A disztopikus társadalmakban általában az életkörülmények nyomorúságosak, a szenvedés, a szegénység, az elnyomás, az erőszak, járványok és szennyeződések jellemzik"