19
The Solus Project
  • JonasSandor
    #19
    Köszike.
  • Hexex86 #18
    Egy kis videóteszt tőlem:
  • AnuluWork #17
    -40% most az árából!
  • Caliph
    #16
    youtubeon ajánlanék walkthrouh videókat ha valahol elakadsz segitenek.
  • DonPedro22
    #15
    Találtam valami cuccot de az inventoriban nincs, csak fákja, kő, kaja stb... lehet valahogy lapozni az inventoriban?
  • Caliph
    #14
    hát ha jól emlékszem ott a barlang bejárata körül valahol van egy teleporter cucc amit ha felveszel kis korongot lehet kilőni aztán a korongra lehet teleportálni.
    a radio bacon csak arra jó h leteszed valahova és a hudon mutatja hol van,ha később vissza akarsz oda menni
  • DonPedro22
    #13
    VR-ban játszom a játékot, még az elején vagyok és van egy barlang ahonnan valami rádió adás jön és azt írja hogy vizsgáljam meg vagy fogjam be a jelet. Az inventoryban van egy Radio Bacon de nem tudom, hogy kell használni vagy bekapcsolni, csak fogom a kezemben de nem tudok vele semmit csinálni. A barlang bejárata törmelékkel el van torlaszolva és nem lehet bejutni, de a jelet nem tudom befogni semmivel. Valami ötlet?
  • JonasSandor
    #12
    2 hét múlva konzolon is teljes lesz.
  • JonasSandor
    #11
    Szerintetek jó lett a játék?
  • JonasSandor
    #10
    Most jött ki 15 perce
  • grebber
    #9
    The Solus Project - már nem kell rá sokat várni
  • Nesuten
    #8




  • Flipike01
    #7

    Játékteszt(ecske) a GameSpace-en LINK


    Utoljára szerkesztette: Flipike01, 2016.02.23. 15:36:21
  • Nesuten
    #6




  • Nesuten
    #5




  • grebber
    #4
    Fókuszban a történet
  • grebber
    #3
    The Solus Project - májusban jön a végleges verzió
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.02.03. 18:01:24
  • Nesuten
    #2
  • Nesuten
    #1
    The Solus Project is a single player exploration and survival experience. The adventure is set on a mysterious alien planet and is the spiritual successor to the 2010 PC Gamer USA Action/Adventure Game Of The Year "The...
    http://www.thesolusproject.com/
    Steam



    Megjelenés: 2016 Q1