7
  • zola2000
    #7
    Gondolod hogy nincs közük egymáshoz? Ha a google ad adatokat az nsanak, akkor az nsa is biztosan ad adatokat a googlenek.
  • Skylake
    #6
    Nem kéne átesni a ló másik oldalára. Tudod, vannak fokozatok. Érted?! Nem hiszem, hogy evidens lenne páthuzamba állítani a személyi asszisztensekről szóló, éppen nem marketingduma-benyaló véleményt azzal a "megoldással" amit te úgymond roppant okosan, javasoltál. Nem egy súlycsoport ugyanis.
  • Victorius
    #5
    Most azt hiszed, mondtál valamit...?
  • karesz6
    #4
    Szedd ki a hálókártyát a gépedből dobd ki a telefonod és semmi bajod sem lesz. Használj postagalambot.
  • Skylake
    #3
    Látom gyerekek, nagyon nyomjátok a digitális asszisztensek témát, jól megfizetnek benneteket érte, ugye? Kösz a marketingcikket, már a múlt héten is volt! Tegyetek ki minden napra egyet, ahol elmondjátok, milyen k*rva jó a digitális asszisztens, sőt, alulra-felülre banner, Cortana-val, Siri-val, Now-al, így mindhárom banda tejelhet az SG-nek! Hova kattintsunk, azt mondjátok, tudjátok, hogy a szent átkattintásszám ("konverziós arány" marketingül) meglegyen?

    Jó lenne, ha lenne NSA / GCHQ fejlesztésű digitális asszisztens is! Szerintem jó brand lenne! Meg roppant pontos is, vélhetően ;-)
  • zola2000
    #2
    A cortanával én sem boldogultam, de a google now tökéletesen megérti a hungrisht.
  • benőmenő
    #1
    Amíg ekkora macera Cortana működésre bírása addig én védve vagyok a digitális asszisztensektől. :D
    Telón a 6. reboot után feladtam, hogy egyáltalán megpróbáljak angolul utasítgatni.