20
  • ugh
    #20
    Juhe!
    Remelem a facebookkal fog terjedni, es akkor az idiotak egy resze letudva...
  • Tetsuo
    #19
  • Ragnaar
    #18
    Hát, hogy őszinte legyek én is filmpuszon edzőttem, és bizony így akarják eladni a népeknek az új biofegyvert, hogy azt ugye nem fejlesztették, hanem a jégből olvadt ki, ezért fog hullani a férgese hamarosan.
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.09.11. 13:30:31
  • NEXUS6
    #17
    ;)
    Méxép, hogy végignéztem.
    Pont olyan jók mint a 80-as évek csúcsfilmjei, kb ua szintű forgatókönyv, színészi játék és költségvetés jellemzi őket. Rambó 3, Rémálom az Elmuccában rulez!

    Kedvencem a Szellemcápa, amelyik mindenféle víztócsában megjelenik és kiharap. Pl. autómosóban, srácok által megnyitott tűzcsapban, de a kedvenc jelenetemben azután, hogy valaki egy vízautómatából iszik egy pohár vizet belülről szétharapja. XD

    Ezek olyan filmek, amelynek egyedül való nézése súlyos idegrendszeri károsodást okoz, ezért csak társaságban és csak jelentős mennyiségű védőítal elfogyasztása után javasolt, mondjuk 5 sör már elég szokott lenni.

    :D
  • VolJin
    #16
    Te ezeket a filmeket végig nézted?
    Egy időben az RTL nyomta ezeket a kései műsorsávban. Szerintem egyszer félrenyomott egy entert egy titkárnő egy filmforgalmazói oldalon, és csomagban bevásároltak egy teljes asylium életmúvet. :-D
  • VolJin
    #15
    Neked nem tanácsos magas házba költöznöd, mert a nagy elkeseredésedben hajlamos lennél kipróbálni, hogy te vagy-e a Batman.
  • NEXUS6
    #14
    Pláne, ha még a megacápa is hozzá!

    Bár amilyen idő van, inkább egy sharknado néz ki inkább.
    XD
  • wraithLord
    #13
    Én jobban félek a Giant Octopustól. Ha az kiolvad...
  • overseer-7
    #12
    így van.. ez is csak egy újabb ijesztgetős beszaratós mese..
    inkább azt kéne kitalálni, hogy kinek az érdeke ez .. és miért.

  • Temerdek
    #11
    30 ezer éve már bőven élt ember, tehát már találkozott ezekkel a vírusokkal.
  • Akva
    #10
    Baromság! Miért lenne veszélyesebb egy régi vírus, mint egy új?
  • overseer-7
    #9
    így van.. állandóan ez megy..
    meghalunk a túlnépesedéstől, attól, hogy kifogy az olaj, meghalunk a vírusoktól, a feketelyukaktól, a klímaváltozástól, a migrációtól elpusztul europa.. meg még sorolhatnám.
    Mintha szándékosan félelemben és krízisben akarnák tartani a világot.. nehogy már egy percre is biztonságban és jól érezd magad
  • TokraFan
    #8
    Sőt, akár az is lehet, hogy egyszer majd magába roskad a bolygó magja...
    Tele a tököm már az SG-vel. A cikkek 70% arról szól, hogy "ez jöhet majd...", "mi lesz, ha majd...", "ez+az lehet a jövő majd..."stb.

    A jóslást hagyjuk meg az ostoba ezós oldalaknak, kedves egykori tudományos portál készítők!
  • barret
    #7
    Én még várok egy kicsit :)
    Már most annyi élelmiszert termelünk,amit kőolaj nélkül reménytelen előállítani.
  • NEXUS6
    #6
    Huh. Mit küldjek, mérget, pisztolyt, Iszlám Államot?
    ;)
  • overseer-7
    #5
    elnézve az isis-t.. már sok minden a terroristák kezébe került ám..
    még a fekete olaj is, amit gőzerővel árulnak a világpiacon.. és jelentős anyagi forrásuk.
  • barret
    #4
    Nagyon sokan vagyunk már a földön,éppen időben érkezne egy globális járvány!
    Gondolom éhenhalni sem jobb sokkal :D És a vége az lesz úgy is,hogy a rezisztens "példányok" tovább viszik a fajt.Ha elfogy az olaj,akkor is bukta lesz...
  • who am I 7
    #3
    csak nehogy a.... ( aj egy kis nosztalgia :) )
  • sz4bolcs
    #2
    Fekete olaj? :D
  • NEXUS6
    #1
    Minmeghalunkkkk!!!
    XD