4
  • matrix222
    #4
    A google bedolgozasa az titkos szolgalatokhoz - jol ismert.
    Na de mindegy.
  • Kikikirly1991
    #3
    Ez meg mi a tököm volt?Mintha egy fizetett hirdetést olvastam volna...Hová tartunk gyerekek?Az Sg.hu egy sajtó termék ha nem tévedek,így az a dolga hogy tudosítson bizonyos eseményekről.Az oké hogy tudosít arról hogy a Google ezentúl jobban odafigyel az ügyfelek adatainak biztonságára,csak hogy ez nem egy tudosítás/beszámoló volt!A következőt kellett volna tartalmaznia ennek a cikknek:Google bejelentette hogy ezentúl jobban odafigyel az ügyfelei adatainak védelmére.Ezért kinevezte(ez igazából nem derült ki a cikkből,már mint az időpont)Gerhard Eschelbeck a világ egyik legelismertebb informatikusa fogja felügyelni az adatok védelmét a vállatnál,és ennek érdekében a következő lépéseket fogják megtenni:....Konkrétumokat vártam volna,erre mit olvasok:hogy mi milyen sokat tanultunk európától,tanultunk az eddigi hibáinkból,meg a A felhasználók adatai a koronaékszerek blablablabla....Az összes vállalat ezt pofázza reggel délben és este.Az egész cikkben egy konkrétum nem hangzott el,kedves szakértőnk végig Google és a saját seggét nyalogatta.Én elhiszem hogy ő sikeres és elismert szakember,de ez még nem garancia semmire,mert ha a vállalat teszem azt pénzügyi okokból nem adja meg neki azokat az eszközöket amire valóban szükség lenne az adatok megvédéséhez,akkor aztán sokkal előrébb vagyunk.Igazából nem a Googlera vagyok pipás hanem erre a cikkre,meg ámblokk a 21.századi internetes sajtóra, ez az újságírás szégyene.
  • Tetsuo
    #2
    Akkor most már mindenki megnyugodhat. :-D
  • TokraFan
    #1
    Hehe, pont ma anyáztam a gogggggggleeeeeet, miután szerettem volna belépni mindössze 4db ártalmatlan videót tartalmazó youtube accountomba, de legnagyobb megdöbbenésemre, ez a tetves cég csak akkor hajlandó ismét beengedni, ha megadom a telefonszámomat! Más lehetőség, más opció nincs, írni sehova nem lehet... Tehát megállapítom, hogy esetemben nem védik az adataimat, hanem zsarolással akarnak kiszedni belőlem olyan személyes adatokat, melyekhez az ég világon semmi közük nincsen. Röviden: Bekaphatják!!!
    Utoljára szerkesztette: TokraFan, 2015.08.31. 18:07:14