24
  • ElNano
    #24
    Helyesbíteném a címet: Az RTL ősszel is a menthetetlenül primitív véglények kedvenc csatornája marad.
  • Cyberdog
    #23
    Neten keresztül nézek mindent. S lehetőleg nem magyart. Egyedül rádiók azok, amikben vannak igazán igényesek. De azokat is többnyire neten keresztül hallgatom. S lehetőleg nem fővárosiakat. A helyiek sokkal igényesebbek, mert próbálnak versenyre kelni az országosakkal. Sokszor eredményesebben. Kapásból tudnék legalább öt rádióállomást mondani, amik jobbak a budapesti és országosoknál.
    Utoljára szerkesztette: Cyberdog, 2015.09.11. 06:45:49
  • Cyberdog
    #22
    Hááát az enyém, biztosan nem! Média hulladék a TV2-vel egyetemben, meg az összes kamucsatornájukkal együtt...
  • Predatorrr
    #21
    Agydaganat! :/

    Az unokatestvérem anyanyelvi szinten beszéli a németet. Azt mondja minőségben mérföldekkel jobbak a német adók. Ugyanúgy a cseh adók is a szlovák adóknál.
    A magyar és a szlovák csatornák nem mások, mint médiaprostituáltak, ahogy Dancsó mondaná. :)
  • factorian
    #20
    Én 100 csatornából nem találok olyat ami ne baszná fel az agyam, csak nagyon elvétve akad valami, a természetfilmektől eltekitve azok általában nézhetőek. Még ha akad is egy film. Akkor mi van? Igen 20 percenként reklám. Nem maga a reklám ténye ami felbasz, hanem amilyen reklámok vannak, teljesen látszik hogy az egészet degenerált agyatlan barmoknak gyártják. Ki dől be a mekis reklámnak? Kinek tetszik? Ki hiszi el hogy MO-n nagyobb a gazdasági fejlődés mint az EU-ban? xDD stb... Csak aki életképtelen agyatlan papucsállatka, de mivel ennyire népszerű meg az rtl, meg az összes szenny ami ott megy, ebből arra következtetek hogy MO nagyrésze. Nyilván lehetnek kivételek, ha valaki megnéz 1-2 ilyen szennyt nem feltétlen jelenti azt hogy buta, de sztem tényleg ez az egész tv média, minden arra neveli az embereket hogy kritikus gondolkodás nélküli buta droid legyen.
  • Cefet
    #19
    Hú, a cikk címét meglátva nagyon csúnyákat akartam írni!
    Szerencsére sokan gondolnak úgy a retek klubra, mint én, úgyhogy megírták helyettem...
  • barret
    #18
    Igen én,de csak a Forma1-et. Más nem érekel amit a TV ad.
  • karajjj
    #17
    ezek szerint való világ nem nagyon lesz
  • Blacktom
    #16
    Sg.hu főoldalán. Néz itt egyáltalán valaki tévét? Ezekre a default magyar csatornákra gondolok. Egy rendes kábeles előfizetést még megértek.
  • overseer-7
    #15
    Mennyit fizettek vajon, hogy ezt a faszságot berakják ide?..
  • gergely1991
    #14
    Már reménykedtem hogy film is lesz legalább rajta,minek reménykedjek? Gondolkodom hogy végleg töröljem a csatornát mert csak dísznek van és hogy tudjam hány "ingyenes" adó van,grat az ötletgazdáknak...
  • Although
    #13
    Ez egy degenerált adó, mindig is az volt. A kukac 2-vel együtt.
  • duke
    #12
    Soha nem lattam meg az rtl musorat, de igy latatlanban is felgyujtanam a szekhazukat.
    Az a sajnalatos persze, hogy van annyi elmebeteg az orszagban, akikbol megelnek ezek a csotanyok.
    Utoljára szerkesztette: duke, 2015.08.29. 15:53:20
  • zola2000
    #11
    Szerintem kényelmes lenne bekapcsolni, hogy a háttérben szóljon mint mindent töltögetni, de mivel az idióta "valóság"showk mellett a csapból is amerika folyik ott, ezért én is hanyagolom a hazai tvket, rádiókat, mozikat marad a net.
  • Sir Cryalot
    #10
    "Jó a főcím!

    Remekül minősíti is a hazai nárcista nézősereget ;-) "

    fixed
  • molnibalage83
    #9
    Ki az, aki a XXI. században még TV-t néz és nem 35-40 év alatti? Egyszerűen vicc. Akkor adnak (szar) és reklámokkal telebeszott a régi filmek kivételével nevetséges szinkronos filemekt, amikor jólesik.

    Ehhez képest a számítógépen akkor nézek letorrentezett filmet, sorozatot, amikor nekem jólesik. Jó lenne már, ha fizetős szolgáltatás keretében elérhetőek lennének itthon is normális minőségben ilyen szolgáltatások és akkor talán a TV szépen lassan, de meghalna.

    Januárban láttam a Darts döntőt, azóta TV-t be sem kapcsoltam. Május óta új albérletben vagyok, itt TV sincs. Az IPTV-t sem lőttem be azóta a szg. monitorára, pedig meg lehetne csinákni. Kb. ekkora vonzereje van a magyar piacon elérhető TV-nek. Nagyon kevés dolog érdekelne tematikus doku csatornákról, de azok itthon úgysem elérhetőek.

    A sportcsatornán is olyan ritkán néznék bármit, hogy ha lenne stream, akkor csak akkor lenne IP-tv, ha valaki kérné, aki velem együtt él.
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.08.29. 12:57:55
  • sertrex
    #8
    Remélem nem ettől függ a magyarságom, mert nekem már nagyon régóta nem kedvenc csatornám az RTL. Sőt! Ha jobban belegondolok soha nem is volt az. Minősíthetetlenül ostoba, szar, amatőr, bugyuta az egész csatorna. És nem csak olyan szinten, hogy azért mert ezt várja el a kedves RTL Klubot néző réteg, hanem maga a csatorna is olyan embereket foglalkoztat, akiknek az IQ-ja nem haladja meg az életkorát sem, számokban kifejezve.
  • FoodLFG
    #7
    ez csak akkor működik, ha többségben vannak az értelmes emberek, ami hát Mo-ra nem igaz.
  • heist
    #6
    Láttam én már 10 éves gyereket Éjjel Nappal buzipestet nézni, és apuka széttárta a karját, hogy hát most mit csináljak vele?
    Na ja.
  • masuda
    #5
    Ami ez esetben működő megoldás, hiszen abból élnek, hogy figyelnek rájuk az emberek. Ha senki se nézné őket, hamar csődbe mennének, vagy kénytelenek lennének változtatni az adásukon. :)
  • FoodLFG
    #4
    struccpolitika
  • masuda
    #3
    Egy normális értékrenddel rendelkező ember ignorálja az ilyen műsorokat és embereket, és helyette értelmesebb elfoglaltságot talál magának. Szerintem.
  • FoodLFG
    #2
    aláznivalóan szánalmas.

    egy normális értékrenddel rendelkező ember (ez a kisebbség) egy olyat látna szívesen, amikor ezeknek a faszoknak és ribancoknak a fejét egy korbáccsal véresre verik.
    szerintem ezt így pont megérdemelnék. (:
  • Tinman #1
    Jó a főcím!

    Remekül minősíti is a hazai nézőket ;-)