18
  • Kelta
    #18
    Hihetetlenül nem érdekel más véleménye...
    nekik tetszett, max az igénytelenségük, vagy az elfogodottságuk érthető
    a film vacak...a ez tény.
    a többi szubjektív ízlés kérdése..
  • Kelta
    #16
    Hát ez egy harmatos nulla..klisé hegyek, dögunalom, van aki egy másodpercet is aggódott nagy főhősünkért???
    logika, fizika, és általában semmi értelmes és valós dologgal köszönőviszonyban sincs.....unalmas klisé akció és látvány dolgok.
    Attól kell elájulni, hogy motorozgat ide-oda?? azta...
    kretén és gyenge "C" akció filmecske...
    jóindulattal egy 3/10 megér..
  • bakkerman
    #15
    Ki lett Krúz szinkronhangja végülis?
  • MaxSlim333
    #14
    Nem tudom, miért kellene tisztában lennem vele és miért olyan rossz ez. Egyébként is elég szubjektív dolog, kinek mi tetszik. Ha mégis tippelnék, azt mondanám: Mad Max. A másikat viszont mond el, ha ennyire egyértelmű. (Ha már a cikkíró is elfelejtette közölni.)
  • zetortraktor
    #13
    Rég rossz, ha valaki annyira nincs tisztában az idei kínálattal, hogy nem tudja, hogy melyik az a 20-30 film az idei évből, amiket kötelező megnézni. És azokban tényleg nincs sok akciófilm.
  • MaxSlim333
    #12
    Ha már leírtátok, hogy ez a harmadik jól sikerült akciófilm idén, kiváncsi lettem volna a másik kettőre is...
  • SupraMKIII
    #11
    Jól sikerült negyedik rész? Mármint a ghost protocoll? Hát, annak aztán az égvilágon semmi köze nem volt az első három részhez... Szóval akkor gondolom ez is igen frankó lett, j.j ambras cet úrral az élén. Mert jj ugyan tud jó filmet csinálni, de csak éz kizárólag jó jj filmet, és semmi másnak nem lenne szabad a közelébe engedni.
    Utoljára szerkesztette: SupraMKIII, 2015.08.11. 08:40:58
  • Montanosz
    #10
    Nem attol kellene egy filmnek jonak lennie hogy lognak e a színészen madzagok vagy hogy kapaszkodik egy ajtoba. De mindegy persze, aki akarja megnézheti többször is,szabadsága van reá.
  • molnibalage83
    #9
    Én még egyetlen MI filmet sem láttam. Valahogy mindig mást néztem meg. Most már retor faktorral lehet mégnéznem majd a szériát... :)
  • duke
    #8
    "Vagy 0:02-nél megfordulna valaki fejébe, hogy pár főszereplőt és még több száz embert megölnek egy hollywoodi filmben?) "

    Hat 0:02-nel meg boven, mert itt 0:00.16-nal allitottak meg az orat. :)
    Nem sokon mulott 0:00.25-nel biztos voltam benne, hogy vege a filmnek :)))
  • duke
    #7
    A tetszett jo film, es a kozepes kozott, azert kellett volna, meg egy kategoria.
    A -turheto (nem volt vele baj) valasztasi lehetoseg.
  • grebber
    #6
    Van Damme is spárgázott miközben mentek a kamionok nem nagy dolog kaszkadőr nélkül ...
  • kalapos01
    #4
    Ejha, a logika királya. Más a véleménye, tehát nem látta.

    Én is beállok a dicsérők sorába, tényleg nagyon jó volt.

    bandeeeeee-nak: van benne bőven cgi, pl. a zsinórt el kellett tüntetni cruise-ról:) de az, hogy hányszor vették fel, nem tudom, hogy miért fontos.
  • grebber
    #2
    Egész jól termel eddig: Boxoffice
  • Montanosz
    #1
    Látta a cikk írója egyáltalán a filmet? Mert a kötelezően látványos részek mellett egy nagy 0. Olyan gagyiságok vannak benne hogy inkább a sorozat parodiája mint egy normális akció film. Egyszer nézős.