12
  • Csacsis
    #12
    Filmnek harmatgyenge. Ötletnek zseniális.
    Na ebből kéne egy Reboot normális kivitelezéssel.
  • szablya
    #11
    Szerintem jó film volt, nekem tetszett. Látványos volt és szórakoztató. Volt benne egy-két jelenet aminél kicsit húztam a számat, de összeségében egy teljesen vállalható alkotás lett.
  • tomboy013
    #10
    A Voxel helytállóbb cím lett volna a filmnek.
  • Ragnaar
    #9
    Alig várom már a Moji és a PEZ filmeket is.

    Jah, és az ötletgazdáknak, a készítőknek, akik tudták, hogy képesek rá, meg tudják csinálni és jó lesz :

  • Yagami
    #8
    Hála az égnek, hogy az utóbbi tíz évben mindnek elkerültem a "termékét", akiket itt felsoroltál. "A jég most tört meg", a True Detective 2. évadjánál (Vince Vaughn). És valahogy, mintha kezdene "színész" válni belőle...

    A film alapötletéről meg annyit, hogy ha ez elvérzett, kíváncsi vagyok az Emoji-film vagy a legutóbbi PEZ-ötlet miként lesz sikeres (mert az lesz, de talán még a Hello Kitty és Monopoly-Tetris filmek is). Érdekelt ez a film "kocka" szempontból, de valószínűleg egyszermegnézemhanemleszmás-kategória.
  • zetortraktor
    #7
    Nem.
  • Ender Wiggin #6
    A Grown Ups előtti filmjei mind jók voltak. Még mindig nézhetőbb, mint Seth Rogen/Melissa McCarthy/Jason Segel/Vince Vaughn/Owen Wilson/Seth Mcfairlane/Danny McBride/Jason Sudeikis stb bármelyik böfögése.
  • Atisz #5
    Adam Sandler a zsidó Eddie Murphy.

    Egyébként tetszett, ahogy a cikkíró királyi többesben írja, hogy "reménykedtünk" meg "bízhattunk". Ez olyan, mint amikor valaki olcsó műszaki cikket vásárol és ugyanezt teszi: reménykedik meg bízik... a semmiben :P
  • Ender Wiggin #4
    Minden második hollywoodi film alapötlete értelmetlen...
  • VolJin
    #3
    Már az alapötlet is értelmetlen.
    Nem is értem a meglepettséget, hogy mi mindent lehetett volna kihozni belőle...
    Utoljára szerkesztette: VolJin, 2015.08.05. 13:29:39
  • Serutekin
    #2
    remélem ez is Vuk 3D lesz és sok író utcára kerül miatta :)
  • Tinman #1
    "Vannak filmek, amikre még szót is kár vesztegetni..."

    Ennek fényében nyilván nem olvastam tovább.