530
banner
  • Anonymus11234
    #81


    Tessék
  • bosco05 #82
    Köszi szépen :) Ez alapján nem lehet a 206 nyert meccs többsége ranked sajnos, különben nem itt tartanál. Egyébként ne vedd magadra de igenis van hova fejlődnöd. Én Rising Starral bénának tartom magam, pedig (és nem menőzésből, csak realitás) prospecteket 1v3-ba bármikor bárhol elrakom. Szóval akkor csak az önértékelésünk különbözik :)
    Utoljára szerkesztette: bosco05, 2016.04.18. 00:28:08
  • MerlinW
    #83
    Én is köszi, hasznos info:)

    Én így állok, mondjuk nem nagyon van időm pár naponta 1-2 óránál többet játszani. Nem mondom, hogy nem szoktam hibázni, mert persze, hogy szoktam, de az esetek többségében a public társak szerencsétlenkedése miatt kapok ki.

    Tudod, mikor mész a szélen, hogy beadd a labdát, várod, hogy a társad kihasználja a helyzetet, aztán konstatálod, hogy ott van mögötted és hajszolja a labdát:) Meg az állandó középre adás az ellenfélnek üres kapu mellett, meg öngólok:) Ilyenkor szoktam a tizenXedik meccs végén rage quit-elni:)
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.04.19. 18:39:23
  • Anonymus11234
    #84
    Vagy amikor már 00:00 az idő és kikapásra állsz egy góllal és ugy pattan le a labda az ellenség kapujánál, hogy félig bentvan, 10 meccs alatt 2 meccsen, nekem ekkor volt csak ragequitom :D

    Ráadásul az egyik twitches meccs volt, amit 500-an néztek :D
    Utoljára szerkesztette: Anonymus11234, 2016.04.19. 19:30:07
  • SzirmosSzisza
    #85
    Én annak is örülök már, ha sikerül levegőben szépen eltalálni a labdát és még gól is lesz. De ha nagy ívben jön felém "kapus"ként a labda, akkor még mindig 50-50, hogy aláfutok-e :D
  • Anonymus11234
    #86
    Hétvégén lenne kedved majd meccset menni? :D Vagy Pénteken?
  • RatBaG #87
  • bosco05 #88
    Az a baj, hogy én 100%-ban a csapatommal játszom :) Alig van időm ide ülni a géphez és ha mégis sikerül, akkor azt az időt rájuk szánom :)
  • RatBaG #89
    hoppá
    http://www.rocketleaguegame.com/news/2016/04/steam-free-weekend-starts-now/
  • Szabi #90
    hihetetlenül jó érzés volt 4 arcoskodó tizenéves gyökeret megalázni xD
  • Conqvistador
    #91
    Üdv ezt az infót hogy /hol találom meg magamról és hogyan tudom kitenni?
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.04.24. 13:44:46
  • SzirmosSzisza
    #92
    https://rocketleaguestats.com/profile

    Nekem az elején még nem volt semmi szép grafikon, de most már van (gondolom első profil nézés után kezdett el követni), kép az van a legelején is már.
  • Conqvistador
    #93
    Még nem találja a profilom.
    Gondolom mert még unranked vagyok nem?
    Lényegében ma kezdtem, eddig állati jó de cefet béna vagyok. Egy egy gól már sikerült mondjuk.
  • Conqvistador
    #94
    Van kedve valakinek majd néha közösen meccselnie? Elsősorban olyan játékost keresnék akit nem zavar ha még az elején szerencsétlenkedek (kihagyott helyzet vagy rossz mentési kísérlet)
    Jó lenne néhány meccset ugyanazokkal az emberekkel lejátszani nem csak random.

    Steam név: Ashenvale
  • Szabi #95
    1.17-es frissítés
  • SzirmosSzisza
    #96
    Mindenki magyaráz, hogy eddig a meccsei ilyen 10-10 körül voltak én meg 2-t szoptam 1-2-re :D
  • Conqvistador
    #97
    Te jó ég. Micsoda igazságtalan Matchmaking és mégis sikerült a csoda :D
    2 Veterán ellen mentünk Semi Pro-s ként kosárba és 1:3 ról sikerült hosszabbításban fordítanunk 4:3 ra 1 gól és 1 assziszt azért összejött nekem is. Nagyon mókás játék. Mindazonáltan unfair hogy olyanokkal dob össze durván 1,5 nap játék után (kb 20-25 meccs maximum botokat is beleszámítva )aki gondolom minimum hónapok óta játszanak.
    Utoljára szerkesztette: Conqvistador, 2016.04.26. 12:17:44
  • S1M0N
    #98
    Na, mentem 4 mérkőzést a kosárlabda módban, piszok nehéz!

    Mondjuk az elsőn elsőre kosarat szereztem...

    Az utolsóban meg kétszer sikerült betalálni, így nyertünk, plusz meglett a Witcher medál is, így már ez díszíti a kocsi antennáját.
    Utoljára szerkesztette: S1M0N, 2016.04.26. 13:48:27
  • Szabi #99
    passz, az új pályát még nem próbáltam, de tegnap este játszottunk sg-s srácokkal 8-0-ás meccset.. nem volt a toppon az ellenfél csapat :D

    de álltalában a legjobb meccsek 1-0-ra vagy 0-1-re végződnek a hosszabítás sokadik percében :)
    Utoljára szerkesztette: SZABl, 2016.04.26. 15:41:10
  • bosco05 #100
    1000 meccs után is lehetsz szar és 10 után is ráérezhetsz az izére valamilyen szinten... nem azt nézi ki mióta játszik, hanem azt, hogy milyen szinten van... szerintem utóbbi a jobb, komolyan nem értem mi a baj a rendszerrel :)
  • Conqvistador
    #101
    Amikor 40000en vannak partiba akkor egy kezdőt ne veteránnal dobjon össze ez mitől olyan nehéz?
  • SzirmosSzisza
    #102
    Az nem nagyon számít, van aki veteránként is béna :)
  • Szabi #103
    a veterán csak a szintet jelzi, de azt nem hogy 40óra vagy 4000 óra alatt sikerült elérnie.. :D
  • MerlinW
    #104
    Attól, hogy sokat játszik valaki valamivel nem jelenti, hogy jó is benne. Mindenkinek vannak határai. Engem dobott már össze Legend-el is semi-pro korszakomban. Elvertük mint a p***át:)

    Viszont magasabb divízióból nem fog neked bedobni senkit. Mert nem érdemled meg:D
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2016.04.28. 18:58:15
  • Anonymus11234
    #105
    Az ember akaratlanul is tanul és egyre jobb lesz, szóval aki már 50-60 órát beleölt az már biztos tud valamit, mégha nem is olyan jól, de akkoris, szóval felesleges itt izélni ezen. Nekem is volt már olyan, hogy simán vertem a Master ranguakat, máskor meg PRO-tól kikapok, ez van, kinek mikor hogymegy :)
  • bosco05 #106
    A master és a többiek még mindig nem rank vagy rang hanem LEVEL!!! Rang a super champion meg a challenger II...
  • SzirmosSzisza
    #107
    Azért egy Rocketer tud játszani :p
    Utoljára szerkesztette: SzirmosSzisza, 2016.04.28. 19:49:43
  • bosco05 #108
    Ha számoltam volna hányat aláztunk meg... Még magyar példát is tudok... Semmi összefüggés nincs, hiába bizonygatjátok. Ott volt most a kupa, a nagy rocketeer 3. az én csapatom bár nélkülem de nyert. A 3. hely is úgy lett meg a rocketeernek hogy a challengerek verték éppen kilépett, mert kiderült hogy beugrós volt az egyik cseli. Ennyit erről. Nézzétek a levelt ha az nektek jobb.
  • RatBaG #109
    nem szoktatok esetleg youtube-ra meccseket felrakni?
  • bosco05 #110
    Nem, mert nincs miért :) Sima átlagos közepes szinten játszunk, nincs mit mutogatni rajta. A csapatban gyakorlatilag mindkét társam ügyesebb nálam, de együtt egyelőre még nem sokra jutottunk, főleg idő hiányában. Ők rankban is felettem vannak, a vezérünknek talán érdemes lenne, de ő meg nem foglalkozik a magamutogatás részével :)
  • RatBaG #111
    csak azért kérdezem, mert magamról én is úgy hiszem, hogy jó közepes vagyok, de mostanában kezdek lelombozódni.
    voltak hosszabb kihagyásaim, de néha úgy érzem, hogy fél évvel ezelőtt jobban ment. a trükkösebb aerilokhoz ugyanúgy semmi közöm, mondjuk nem is szántam rá időt, hogy komolyan, meccsen kívül gyakoroljak.
    szóval csak hasonlítási alapot kerestem. :)
  • bosco05 #112
    azt hiszem a kupán voltak letölthető replayek, de nem vagyok benne biztos
  • RatBaG #113
  • PeeTeR
    #114
    O.o #kokainspeedmethmix
    Utoljára szerkesztette: PeeTeR, 2016.05.03. 19:51:46
  • Conqvistador
    #115
    Ez meg mi a fene volt? :D Elképesztő :D
  • RatBaG #116
  • SzirmosSzisza
    #117
    Jó meccsek mennek.
  • SzirmosSzisza
    #118
    http://www.rocketleaguegame.com/news/2016/05/celebrate-post-game-spotlights-june/

    Ajjaj, az a Traitor cím necces lesz, néha még becsúszik most is 1-1 öngól :D
  • Szabi #119
    na ez az ugribugri aztán tényleg hiányzott.. :D
  • bosco05 #120
    Csapattársam bombája! :O állad leesik