530
banner
  • MerlinW
    #521
  • MerlinW
    #522
  • Deviome
    #523
    Helló mindneki! Kicsit kihalt a topic, de azért megpróbálom.

    Vann egy felesleges Twinzerem. Animus-ra cserélném. Akit érdekel írjon már rám légyszi. Köszi!
  • Alien69
    #524
    Most akciós a steamen! DLCk egy része is akciós, -50%...
  • RatBaG #525

  • Palinko
    #526
    Az miért van hogy nem büntetik azokat akik elhagyják a competitivet? Bekapunk 1-2 gólt máris 3v2, aztán a végén 3v1.
    Amúgy tetszik a játék, de a levegőbeli dolgot nehéz kontrollálni, pláne ha reflexből két jobb egérgombbal támadok és úgy kéne hogy egy w+jobb egér meg egy sima jobb egér w-t felengedve. Lehet több fun lenne ismerősökkel játszani de senki nem tolja akiről tudok.
  • zorrobomber
    #527
    Én mostanában tolom, de hirtelen sokkolt olvasni hogy valaki egér+bill-el tolja :D Aztán belegondolva, akár működhet is... Kontrollerrel próbáltad?

    Nem is tudom ismerős vagy -e steam-en, de ha nem zavar hogy az ilyen skill based játékoknál én is hamar elérem a plafont, akkor tolhatjuk. Ilyen gold tier-ig jutottam legutóbb.
  • Palinko
    #528
    Nem próbáltam végül kontrollerel, igazából lehet hogy az én esetemben olyan nagyon kézre sem esett volna. Mivel ps1 idő óta nem is volt a kezemben kontroller, akkor is csak órákra, szóval annyira nincs a kezem sem ráállva mint másoknak. Egyébként akkortájt csináltam egy kis researchet és arra jutottam, hogy nincs a játékban egyértelmű előnye a kontrolleres játékosoknak. Valamit kontrollerrel egyszerűbb végrehajtani valamit bill egérrel és a profi játékosok többsége azért használ kontrollert, mert ők már akkor is nyomták amikor PC-re még tervben sem volt a játék és nyilván ha hozzászoksz valamihez akkor már arra áll rá a kezed, de elvileg az új játékosok között megosztott, hogy ki mit használ és jutottak bill + egér kombósok is profi szintre. Én úgy éreztem valszeg könnyebb lehet kontrollerrel, de valszeg ott más problémáim lettek volna haha.
  • MerlinW
    #529
    Én is kontrollerrel játszom, de pl a top 10 esport játokos közül legalább 4 bill+egérrel bajnok :) Megszokás kérdése. Mint mindig egérrel precízebb minden, ami itt pl. a levegőben, ugye igen fontos :)
  • zorrobomber
    #530
    Jaja, értem én, belegondolva teljesen logikus.