19
Sorcerer King avagy egy körökre osztott stratégiai játék varázslókkal
  • JonasSandor
    #19
    Ki lehet kapcsolni ezt az időmenős részét?
  • JonasSandor
    #18
    Egy olyan folytatás kéne belőle ami nem időremenős.
  • JonasSandor
    #17
    Lesz folytatása?
  • JonasSandor
    #16
    Ez nekem nem megy most egy egyedülit próbáltam meg, de jól rábasztam, mert az ellenségnek 3 227 életű kutyája volt és egyet se tudtam kinyírni belőle. Ezeket az embereket hogy lehet ilyen kurva erősre feltolni? Úgy kinyírt mint a szar.
  • JonasSandor
    #15
    Ez a kampánya egy nagy baromság olyan kurva nehéz hogy nem igaz ti megcsináltátok az első pályáját?
  • JonasSandor
    #14
    64 bittel már jobb egy fokkal. Várfoglalás hogy kell csinálni?
  • JonasSandor
    #13
    Ez így kibaszott szar állandóan kivág na mindegy leszarom ezel a régi ocska vassal már kár erőltetni majd az új géppel visszatérek a gémhez.
    Amúgy nagyon bejön kezdek rájönni a lényegre, csak ez a várfoglalás nem megy ha van ilyen a játékban.
  • JonasSandor
    #12
    Nálam mért dob ki a játékból állandóan?
  • JonasSandor
    #11
    Hogy lehet itt úgy visszatölteni az állást hogy nem lépünk ki a menübe?,meg várat hogy lehet foglalni?
  • JonasSandor
    #10
    Csütörtökön jön a kiegészítő.
  • sárkánylovag
    #9
    "Kicsit zavar, hogy alig tudok haladni, mert folyton támadják a városaimat és vissza kell teleportálnom.Nincs mindenhol akkora seregem, hogy megvédjék a városokat.Te ezt hogy csinálod?"
    -Attól függ milyen választ adsz a Sorcerer Kingnek.
    Lehet behízelegni meg mindenféle ott van [zárójelben ] hogy milyen válasznak értékeli.
    Ha beszólsz neki akkor jön a sereg , ha hízelegsz lehet gonoszság pontot kapsz, ezzel is taktikázni kell
    Engem nem támadnak olyan sokszor.
    Van amúgy jelentés a Sorcerer kingről is ott láthatod hány serege van, szerintem az se baj ha darálod őket mert akkor fogy
    lehet nekem akkor lesz rossz ha odaérek mert akkor sok megmaradt.
    Az a baj a helyőrségek UPGRADE jével hogy nem éri meg. mindegyik telepes egy logisztikai pontba kerül.
    És elég korlátozott a dolog mert nem lehet sok épületet felhúzni a városokba ami adna ilyen pontot
    Most két és fél seregem van. A fősereg nyomul előre városokat foglalni (most van 3) a 2. sereg meg hazateleportálgat ha jön támadás.
    a fél meg szemezget a nornál és easy fogadók között és abba gyüjtöm az embereket.
    Nincs egyetlen logisztikai pontom se azért nyomulok előre uj várost elfoglalni.
    Nagyon jó a kraftolási rendszer, próbálom a varázslóimat megvédeni de elég gyenge láncszeme a seregnek.
    A 3. város elfoglalása után elkezdtem a seregnövelést a legtávolabbiba
    42 kör brutális
  • sárkánylovag
    #8
    :))))) Használd ki mert kell a két sereg !
    Most sikerült leverni az óriás jégelementált, egy pergamenből idézett tűzelementál meg egy summonerkedett jégelementál püfölte.
    De a jég elementálomon a jég sebzés nem sebzett. Aztán mikor megkérdezte a Sorcerer King azt válaszoltam csak félreértés volt :)
    Hogy lehet véletlenül leütni egy 4 emeletes ház nagyságú jégelementált ?:DDDD
  • Tibbbor
    #7
    Most hogy mondod, szerintem velem maradt, mert a csata után mindig ott maradt valaki az ellenségből, de eddig nem is vettem észre az összefüggést...:)
  • sárkánylovag
    #6
    Ja akkor nem marad veled a lény ? Mert írtáák hogy sárkányok ellen nagyon hatásos. Lenne sárkányod :)
    Bár a Sentinelnek is van egy fehér sárkánya.
  • Tibbbor
    #5
    A Hypnosis varázslatot akkor ajánlotta fel a játék, amikor új spell-t tanulhattam. Castolásnál nagyon kell figyelni az ellenség rezisztenciájára, de ha a hősöd elég magas szintű a spell mastery-ben, akkor 30 % reziszt mellett még simán átállítja az ellenfelet a saját oldaladra. És ez nem adott számú körig tart, hanem a csata végéig! :)
  • sárkánylovag
    #4
    Nem kell otthon maradni egyik sereggel , van return home" tekercs lehet kraftolni azzal hazateleportálsz ha szükséges...
    Ezt a hipnózis varázslatot honnan lehet használni mert azt írják egyik legerősebb varázslat csapat gyűjtésre, de nem találom vagy lehet a papoknak nincs is ???
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.07.24. 21:56:01
  • sárkánylovag
    #3
    én ezt olvastam egyik patchnál:
    Fixed "Gilden" map to not have a rotated Sorcerer King location.
  • Tibbbor
    #2
    Tudja-e valaki, hogy lehet rotálni a csatateret?
  • sárkánylovag
    #1
    Hódítsd meg egy varázslóval sereget toborozva a misztikus lényekkel teli világot.
    Store


    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2015.07.24. 18:15:00