9
  • Tetsuo
    #9
    Hát ezt kutyakkal beszéld meg, én így látatlanban sem tenném be a lábam olyan helyre. ;-) Nem is járok moziba, mert az említett okok miatt a "legjobb" moziban is sz@r a hangminőség ill. a filmeknek eleve az.
  • djdave001
    #8
    Debrecenben nem kellemetlenül hangos! Hanem kellemetlenül egy kalap szar! mióta megnyitott a pláza 15 éve kb ugyanaz a JBL rendszer van fent ami se beállítva nincs normálisan hiányoznak hangszórók és nevetségesen szarul szól. Nem attól jó vagy rossz egy hangcucc, hogy mennyire hangos. Nekem az itthoni Logitech Z5500 as rendszerem nagyobb mozi élményt nyújt Audio szempontból mint a plázába bármelyik terem. Nevetséges. Elvből nem vagyok hajlandó moziba menni Debrecenben és csak emiatt...
  • Tetsuo
    #7
    Direkt ilyenek a mozik. Ez a szabvány.
  • kutyak
    #6
    Debrecenben is kellemetlenül hangos, legalábbis engem zavar. Pedig én kissé nagyot hallok.
  • Tetsuo
    #5
    Itt Ángliában pont a nagy hangerő az egyik oka annak, hogy nem járunk moziba. A másik a fölhozatal. ;-)
    A hangerő és dinamika ugyanúgy szabványos (a reklámoké is), mint pl. a csatornaszám.
  • tamolnar213
    #4
    Nekem itt az jön le, hogy te nem voltál moziban régen. Néhány film elviselhetetlenül hangos itthon.
  • mulholland2
    #3
    Hát nem tudom te hol voltál moziban, de az IMAX terem kívételével mindenhol csak "suttogóra" van állítva és katasztrofális állapotban van a hangrendszer úgy általában. Az IMAX majdhogynem az egyetlen ahol valóban MOZIBAN érezheted magad és nem otthon a kis sztereo cincorgóid között. Itt persze nem csak a hangerő, hanem annak minősége is számít. DE azért ha egy robbanás történik a filmben vagy bármi erősebb effekt az hangilag is legyen már megtámogatva és ne csak lágyan ellehelve :)) Tudod, az élethűség miatt hozták létre a surround-ot. Nem otthoni tv-re :) Azt majd tudod otthon :))
  • Ragnaar
    #2
    IMAX 3D - hez képest ez hol van ? Felbontásilag pl. Ezt valószínűleg látni kellene, hogy tudni lehessen.

    (Hát ez a holland nyelv mókás. Tényleg olyan, mintha részeg angol beszélne németül..)
  • paby88
    #1
    hát itthon olyan rohadt hangos a vetítés hogy mindegy hogy hangszigetelt-e a terem napokig visszhangzik az ember fülében a film még... ja és a reklámok előtte még durvábbak