25
  • Etinger
    #25
    Miért szakítottak Mila Kunisszal? Mi van a sztoriban?
  • szvini
    #24
    Hááát nem tudom mi ez a negatív hullám. Szerintem baromi jó volt .D és a közönségen sem tűnt unottnak. Én gyengébbre számítottam, az első részre már nem is emlékszem, de ez pozitív csalódás volt. Mindenkinek ajánlom, aki bírja ezt a fajta humort. Szerintem teljesen helyén volt a film. No de hát ízlésék és pofonok :)
  • Etinger
    #23
    Nem egyszer az van, hogy pl az Origo lehúzza, az Index meg magasztalja a filmeket, akkor kinek hiszel? De eleve amit írsz iszonyat demagóg és általános vélemény. Kb mindenre rá lehet húzni. Nem csak a filmekre, mindenre. Nem az számít mikor jön ki a kritika, hanem hogy aki írja, az a szemedben mérvadó-e hírforrás-e. Az állításod akkor lenne igaz, ha a film premierje utáni kb 1 hétben sehol de TÉNYLEG SEHOL nem találnál olyan kritikust, akinek a véleményére adsz. És nem csak az internet létezik a világon, lehet nyomtatott sajtót olvasni, ismerőst kérdezni stb. Mert a jó film nem csak a neten terjengő kritikák alapján vonzza a közönséget.

    Mellékesen megjegyzem egy baromi jó kritikával bíró film sem feltétlen kell, hogy kedvenceddé váljon, mert minden ember ízlése más, pl nekem a Galaxis Őrzői baromira nem jött be, noha mindenhol nagyon jó kritikákat kapott. Megnéztem, nem tetszett, de kibírtam, ez van. És?
    Utoljára szerkesztette: Etinger, 2015.07.23. 16:42:02
  • ostoros
    #22
    Ne légy nevetséges. Egy héttel előtte meg majd az ellenkezőjét mondják, ha épp arra van igény.
  • zetortraktor
    #21
    Te most ilyen "lassú" ember vagy? Vagy mi ebben az érthetetlen? Minden (értsd? MINDEN) film premierje előtt megjelenik 20-50-100, nem ritkán 200 sajtókritika. És ezek csak az amerikaiak - rengeteg forrásból tájékozódhatsz minden premier előtt. És ha véletlenül nem tudnál angolul és még a Google Translate is büdös, akkor is ezerféleképp szemléltetik a végkicsengést

    Itthon ennél kevesebb, de 10-20 biztos akad, hiszen a sajtóvetítéseken vannak vagy 50-en és ennyien biztos megírják a véleményüket. Általában premier előtt.

    De nem mondod, hogy ez újdonság. Már most tudni, hogy milyen lett a Pixels, az Ant-Man, a Southpaw, pedig egyiket sem mutatták be.
  • ostoros
    #20
    Sajtó vetítés? Igen? Akkor miért csak reklámozni tudnak a kritikákban?
  • Etinger
    #19
    Igazából az a szomorú, hogy maga Seth MacFarlane szerintem baromi tehetséges, de az évek múlásával ahogy a legtöbb ilyen fickó, néha beleszalad a gagyiba. Én pl Family Guy rajongó vagyok, de nem kell messzire menni, maga a Family Guy is egyre gyengébb (ha vannak is kimagaslóbb részei), de az American Dad sem hozza szerintem már a FG szintjét (bár sokaknak jobban tetszik, aláírom lehet ez ízlés dolga), A Cleveland-show meg szerintem piszok gyenge. Ami inkább érdekes, hogy jó lenne látni ha picit elrugaszkodna a humoros filmektől és csinálna valamit más témában. Ráférne.
  • Etinger
    #18
    2012 augusztus 23. volt a premier idehaza

    http://www.origo.hu/filmklub/blog/kritika/20120824-kritika-seth-macfarlane-ted-cimu-vigjatekarol-mark-wahlberg-mila-kunis.html

    Augusztus 24, ráadásul negatív kritika.

    http://filmbuzi.hu/archives/2012/08/27/ted/

    Augusztus 27, ez mondjuk pozitív.

    De még az Index is szeptember első hetében írt róla. Mi ez az 1 hónapos baromság, szerinted minek vannak sajtóvetítések premier előtt?
  • ostoros
    #17
    "Aki elolvasta a kritikákat, az tudta, hogy milyen a film." Mutass már ilyen kritikát, légy szíves, de olyat, ami nem egy hónappal a moziba érkezés után jelent meg!
  • Screenracer #16
    Ez is egy hülyeség. :((((
  • UUUU
    #15
    Miért kell ezen meglepődni, mikor a hollywoodi filmek nagyrésze igénytelen?
  • Serutekin
    #14
    Hallod annyira be volt reklámozva, hogy milyen jó, mindenhol azt olvastam kasszasiker így hát adtam neki egy esélyt, persze virágboltos példánynak. Igen szar volt igen elcsesztem másfél órát igen meg kellett néznem hogy ez kiderüljön és igen a 2. részét még ingyen se nézem meg.
  • dzsagon
    #13
    Mondod te, aki az Éjjel nappal Budapest-et nézed minden nap.
  • Terawatt
    #12
    Elsőt én is 20 percig bírtam virágboltból kölcsönzött példánnyal. Seth menjen egy millions way to die (...) 2-re akkor már. Az két fokkal jobb volt.
  • Screenracer #11
    A Family Guy-t se nézem.
  • kalapos01
    #10
    "nekem is sokszor ott kellett hagynom a képernyőt amikor megnéztem a mély igénytelen első részt. Szánalmas hogy 500 milliót dollár hozott a konyhára. Hová korcsul még az emberiség... "

    Még te is azt írod, hogy megnézted. Az 500 millió azt jelzi, hogy sokan nézték meg. Nem azt, hogy sokaknak tetszett. Szóval ezzel magadat soroltad a korcsosulás okai közé. (Az másodlagos, hogy fizettél vagy csak a hájpnak ültél fel. Néző voltál. Amivel nincs gond, csak vicces, hogy a nézőket gyepálod. Aki elolvasta a kritikákat, az tudta, hogy milyen a film.)
  • Sequoyah
    #9
    A Family Guy sem mas, mint egymastol fuggetlen poenok egymas utan fuzese kulonosebb tortenet nelkul.
  • paby88
    #8
    nem meglepő hír mikor az 1 is fos volt
  • Frank99
    #7
    van akinek ez vicces? hihetetlen
  • Alien69
    #6
    Én eddig soha se kértem vissza pénzt moziba. De, ha ezért fizettem volna, akkor TUTI, hogy itt ennél még panasz könyvbe is írtam volna. Igaz, volt már hasonló film, ami CSAK és KIZÁRÓLAG obszcén dumával akarja/akarta eladni magát, de ez szerintem zsák utca a filmes történelemben.
  • Serutekin
    #5
    nekem is sokszor ott kellett hagynom a képernyőt amikor megnéztem a mély igénytelen első részt. Szánalmas hogy 500 milliót dollár hozott a konyhára. Hová korcsul még az emberiség...
  • Screenracer #4
    Az első is szar volt. :( Azon kevés filmek közé tartozik, amit nem néztem végig. És az ritka, ha már leülök megnézni egy filmet.
  • Katalizátor
    #3
    Jupiternél nem jött be.
  • PeeTeR
    #2
    idoben rajott, hogy ez egy fos lesz - okos volt
  • Etinger
    #1
    Milyen indokkal lett végülis Mila Kunis lecserélve?