9
  • Dewri
    #9
    Van ez a hülye szokás, főként a gyerekes szülőknél, hogy mindenre elcipelik a gyereket moziba, ami csak rajzfilm. Aztán utólag sopánkodnak, hogy ez nem is gyereknek való, gagyi, stb... Rengeteg japán anime van, amik egyáltalán nem gyereknek valók, de ha adnák a mozik, biztos kígyóznának befelé a 4 évesekkel, mert rajzfilm, akkor nézni KELL...

    Nem kell. Tájékozódni kéne, esetleg előtte megnézni az adott művet, mielőtt fanyalogni kezdünk, illetve mielőtt bevisszük rá a gyereket... És nem kéne minden szemétre bevinni őket, ha már itt tartunk... Ahogy a tévé elé se kéne ültetni őket. Néha rápillantok egy-egy mai rajzfilmcsatornára, és azt látom, hogy félelmetesen idióta, agyzsibbasztó, kategórián aluli fos műsorokat adnak gyerekműsor, rajzfilm, animáció címén, mind tartalmilag, mind kidolgozás terén! Undorító. Ezért ilyen a mai társadalom. Lehet én is drogos lettem volna, ha pl egy ocsmány, eltorzult arcú gőzmozdonyt bámultam volna gyerekkoromban. Vagy épp agyhalott minyonokat...
  • zetortraktor
    #8
    egyrészt a hatos karika is azt jelzi, hogy nem feltétlenül hatosoknak való, másrészt azért szaggatott a kör körülötte, mert az az előzetes besorolás. amikor már a fogalmazó is megtudta mutatni a filmet a korhatár bizottságnak, akkor megkapta a 12-es plecsnit. a lényeg, hogy amikor veszed a jegyet, akkor már látod, hogy mi a besorolása.
  • Frank99
    #7
    szöveg első fele.
    magyar-e vagy?
  • Botond #6
    Pont a gyerekeknek értettek belőle semmit. Nagyon nem ajánlom senkinek, ráadásul a plakáton 6+ besorolás van, mire moziba került addigra 12+ lett, ami már reálisabb. 6 éves lányom a végét végigrettegte.
  • Frank99
    #5
    ez alatt a szint alatt az uránbányászbéka is csak pilácsol...
  • RelakS
    #4
    az egyik trailerben minyon csatakiáltás: YAKITORIIIIIIIIII

    Tehát japánul: SÜLTCSIRKEEEEEEE
  • Serutekin
    #2
    mint a ted 2 csak ez legalább tényleg gyerekeknek írták.
  • Montanosz
    #1
    olyan mintha szellemi fogyatékosoknak írták volna...