21
Trove-val kapcsolatos információ, eszmecsere
  • LeWyTy
    #21
    Loot collector volt asszem.... eladni nem tudsz csak belerakni a cucccokat és skin ként használható mind.
    Jobb fellül ott vannak mit kell csinálnod... azt figyeled? az csináltat veled ilyet.
  • DarkHorSe
    #20
    20 perce 99. vagyok a sorban, ezt a hulladek jatekot
  • DarkHorSe
    #19
    de mit gyartok le? Olom a bossokat, dobaljak a szarokat, azzal mit lehet kezdeni? Nem talaltam semmi shopot ahol el tudnam adni ezeket
  • tutituti
    #18
    van az alap craftolós benchnél valami loot doboz.legyártod és abba pakolod
  • LeWyTy
    #17
    Sajnos az. De számomra sokkal élvezhetőbb mint ez. (itt játszottam egy olyan intenzív órát hogy azt se tudtam felfogni mi van)
  • DarkHorSe
    #16
    Az a jatek nem halott?
  • DarkHorSe
    #15
    hogy lehet eladni a cuccokat? tele vagyok :D
  • LeWyTy
    #14
    Hát nekem az a z 1 óra elég is volt belőle... A cubeworld fele ennyit se tud, de sokkal élvezetesebb mert nem egy ilyen túleröltetett mmo az egész.
  • DarkHorSe
    #13
    Na enis ranezek majd ma este :D
  • tutituti
    #12
    viszont jó lenne egy guild már csak azért mert ugye benne van a feladatok között.kérdés hogy csinál e valaki vagy csináljak,de ahhoz még alapanyagot kell farmolnom
  • Zyaxos
    #11
    Megy a játék, csak sajnos jelenleg az iszonyatos mennyiségű játékos miatt - amire nem számítottak - queue rendszer van. Én általában otthagyom a játékot várakozni, közben meg játszom mást (nem nagy a gépigénye) vagy filmezek, sorozat. Egyszer csak beenged. Átlag 20-30 perc mostanában :/
  • LeWyTy
    #10
    Ma már nem fog menni mi?
  • tutituti
    #9
    van szerver csak nagyon sokan akarnak játszani és nem számítottak ekkora érdeklődése ezért most bővítik a szervereket.várakozni kell hogy bejuss.
  • LeWyTy
    #8
    Ezzel hogy lehet játszani?
  • LeWyTy
    #7
    Látom ingyenes, de legalább szerver nincs
  • LeWyTy
    #6
    Van értelme megvenni ezt? Egyedül játszható? Van valami magyar szerver vagy akármi?
  • Zyaxos
    #5
    Hát bétában volt már azért jó ideje, de most ment élesbe. Én ekkor kezdtem :) Van még a legendary után Relic (piros), Resplendent (szivárvány), Shadow (Szürke ), és Radiant (tudomásom szerint utóbbi csak min. lv. 5-ös shadow gear-ből kraftolható). Én most 17 vagyok :) lv 15+2 (shadow gear lvl). 13 mastery. Szóval még pöttöm vagyok én is azokhoz képest, akikről pl. videót láttam :p
  • tutituti
    #4
    ja hogy jaa.azt hittem már jó ideje fenn van.
    bár én warriorral kezdtem és még az elején járok valahol lvl15 körül már találtam egy legendary meele-t de tényleg jó.nem gondoltam hogy ennyire addiktív.
  • Zyaxos
    #3
    Nekem tetszik eddig. Lehet, hogy a rare loot gyorsan jön, de utána még jön pár más szintű cucc. A shadow lvl-es cuccokból pl. már jóval ritkábban találok, vagy ha igen, akkor se nekem valót :D A nyersanyagok gyűjtése se fél perc azért (aztán lehet csak én vagyok béna :P) Későbbi szinten a Shadow Arena és a Challengek is nyújtanak szórakozást. És ne feledjük, csak most indult 9-én :) Szerintem lesz itt még bőven tartalom, legalább is nagyon reménykedem benne :)
  • tutituti
    #2
    kipróbáltam.érdekes.csak a rare loot eléggé gyorsan jön.meg kicsit ellaposodik,de a házépítéssel eléggé elvoltam.tetszik hogy át lehet vinni a házat oda ahova akarjuk.De sajnálom hogy a mapon nincs főboss vagy nemtom.
  • Zyaxos
    #1
    Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valaki, aki játszik a játékkal? Én most kezdtem belee (IGN: Elewar) és eddig igazán kis hangulatos játéknak találtam :)

    Trove hivatalos honlapja


    Utoljára szerkesztette: Zyaxos, 2015.07.10. 14:42:30