15
FlatOut 4: Total Insanity
  • Dency
    #15
    "Aki játszott az előző részekkel, nagyjából ugyan azt kapja. "
    Sajnos ez pont nem igaz. Nem véletlenül kapott mindenhol gyenge értékelést. Én is tettem egy próbát a játékkal mert nem az alapján döntök hogy mit írnak egyes oldalak. De sajnos csalódnom kellett nekem is. Flat 3 után egy fokkal jobb, de még mindig gyenge.
  • grebber
    #13
    Ipon tesztje (50%)
  • grebber
    #12
    Hátha valaki kedvet kap

  • Dency
    #11
    " problémás részek közé tartozik maga a törésfizika is, amelyről érdemben szinte nem is beszélhetünk a Flatout 4 esetében "

    Az király! Valahogy úgy érzem ez a játék is feledésbe fog merülni hamar. Jó kis Bugbear fejlesztő kéne ide. Wreckfesttel hogy állnak nem tudjátok? Lehet inkább azt kéne megvennem, de még mindig early access és 35 Euro, elég borsos.
  • grebber
    #10
    GC Teszt
  • grebber
    #9
    Újra mozgásban a FlatOut 4: Total Insanity

  • Dency
    #8
    Reméljük nem a Flatout 3 sorsára fog jutni.
  • grebber
    #7
    PC-re is jön a FlatOut 4: Total Insanity
  • grebber
    #6
    Márciusban jelenik meg a FlatOut 4: Total Insanity



    Sajnos a FlatOut 4: Total Insatiny időközben konzolexkluzív címmé vált, így a PC kikerült a célplatformok közül és csak Xbox One-ra, valamint PS4-re fog megjelenni. ..... Reméljük nem véglegesen...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.02.02. 20:31:57
  • Timbu
    #5
    Nem valószínű. Azt nem ez a csapat csinálta.
  • RatBaG #4
    ez a 2. rész, újracímkézve. nevetséges...
  • bulba
    #3
    Ami a képek alapján látszik az nem olyan nagyon rossz. Még nagyon az elején vannak, de figyelemmel követem a híreket, hátha kisül valami erős közepes a dologból.
  • grebber
    #2
    Képeken a FlatOut 4: Total Insanity
  • grebber
    #1
    Új FlatOut játék készül!

    A Strategy First bejelentette, hogy új játékon dolgozik Kylotonn Entertainment csapata. A játék PC-re, PS4-re és Xbox One-ra jelenik majd meg, de ezen kívül egyelőre nem sok információt kaptunk.
    A FlatOut játékok üde színfoltok voltak az autós játékok palettáján a 2000-es években. Az akkori tuningolós, de kissé steril Need for Speedek mellett óriási élmény volt, hogy apró darabokra törhettük a verdákat. Az első két részt (és az akkori nextgen Ultimate Carnage-t) a Bugbear fejlesztette, akik most a Wrecfesten dolgoznak. A FlatOut 3 azonban rossz kezekbe került, és egy borzalmas folytatást sikerült összehozni.
    Rossz hír, hogy az eddig cím és pontos megjelenési dátum nélküli új epizódot ezúttal is a Strategy First fogja kiadni. A fejlesztőcsapat szerencsére változott, így ezúttal a Kylotonn Entertainment készíti a játékot. Nem csoda, ha valaki nem ismeri őket, mivel eddig semmi emlékezeteset nem rakott le a csapat. A játék direktora, Roman Vincent biztosította a játékosokat arról, hogy nagyon fontos számukra a FlatOut, és próbálnak majd hűek maradni az eredetihez, de új funkciókat is beépíteni.

    A megjelenés valamikor 2016-ban várható PC-re, Xbox One-ra és PS4-re.

    info: Gamekapocs