59
Dél-koreai MMORPG amerikai és európai kiadása
  • Hitmanus
    #59
    Hali! Nagyon megtetszett nekem ez a játék. Tolja most valaki? És melyik szerveren van a legtöbb magyar?
  • oreal
    #58
    Ott e'pp nem :( SeaDrigt szerveren, Hunok guild ;)
  • Ghalesh
    #57
    Valaki játszik még? Segarro szerveren?
  • bajtokarpi
    #56
    Szia!

    Nálam nem volt gond a bejelentkezéssel.
  • Bandeeka
    #55
    Sziasztok!
    Másnak is gondja van az account bejelentkező oldallal? Nekem nem elérhető az oldal azt írja. Trion account oldalt nem tudja betölteni nekem egyik böngésző se. Kellemes Ünnepeket kívánok mindenkinek.
    Üdvözlet
  • bajtokarpi
    #54
    Köszönöm szépen a segítségedet!
  • Jockey
    #53
    napi login rewards-ból tudsz kiszedni inv bovitest..15 pont es meg is van.. igaz az par nap..
  • bajtokarpi
    #52
    Szia.
    Nekem csak egy 18-as kari lett oda, és nem kaptam kompenzációt. De sebaj kezdtem egy újat, ami már 22-es, és nagyon tetszik a játék. Apropó inventory bővítés, csak real money útján valósítható meg?

    Köszönöm
  • Jockey
    #51
    seadrift szerveren volt a múlt hét vasárnap egy pecselés alatti gond ls gyakorlatilag eltüntek cuccok, de patronosoknak is...kompenzálták meg elvileg postán küldtek jópár cuccot, de nekem pl a betört cuccaim eltüntek, így csináltam inkább egy másik karit..sok 50es karink volt akik nem kezdték újra és a kompenzációkkal elvannak bőven..
  • bajtokarpi
    #50
    Köszönöm válaszodat. Azért ha ez így van, akkor elég undorító dolog. Adok neki még egy esélyt, és ha újra előfordul, akkor ... a játékukat.
    Utoljára szerkesztette: bajtokarpi, 2015.12.19. 12:34:24
  • PetruZ
    #49
    Sokan írták ezt mostanában a Steam értékeléseken, meg reddit-en is. Egyeseknél törlődtek a karakterek (mint ahogy nálad is), másoknál 20-30. szintű karakterek össze tárgya, felszerelése eltűnt, még a bank is kiürült. Érdekes módon állítólag azok, akik fizetősök voltak, megússzák ezeket...
  • bajtokarpi
    #48
    Sziasztok!

    Eltűnt a karakterem. Újra a karakterválasztó képernyő fogad. Ez valami véletlen anomália, vagy gond lehet a serverekkel?

    Köszönöm
  • savior666
    #47
    Seadrift szerveren hunok és ironfist guild.
  • oreal
    #46
    Van mar magyar guild a jatekban ?
  • Jockey
    #45
    same..
  • PetruZ
    #44
    Elindult az open beta, ha valaki ki akarja még próbálni az éles indulás előtt. Én szerintem ezt már kihagyom.
  • PetruZ
    #43
    "Our Closed Beta Events and Alpha servers have been an amazing journey that we look forward to getting even bigger! Now everyone will get a chance to try out Devilian! Our Open Beta starts Wednesday, December 2 at 10:00 AM PST.
    Devilian Founders, your Head Start will begin on Tuesday, December 8 at 10:00 AM PST. Start fresh, claim all your Founder’s Pack rewards, and let the battle begin 2 days before the crowd!
    Just 2 days after our Head Start begins, the world of Nala opens to all! Devilian officially launches Thursday, December 10 at 12:00 PM PST. Build your strength, gather in guilds, and reclaim Nala!"
  • Krusade
    #42
    H926E9LLZMGQ9GQL367W
    béta kulcs, akinek kell.
    illetve.
    http://www.gameitems.com/get-your-devilian-closed-beta-event-4-war-for-nala-1002.html
    aki még ki akarja próbálni.
  • Jockey
    #41
    ja es obt mar..
  • Jockey
    #40
    par napja letoltottem ELOA-t..igaz webzenes, de egesz szepen osszerakott cucc..igaz max 1 orat toltam meg vele..
  • PetruZ
    #39
    Hétvégén ismét újabb CBT kör (elvileg magyar idő szerint holnap este 7-8 körül már elérhető lesz), teszek vele még egy próbát (elvileg a karakterek nem törlődnek még, majd csak az éles indulás előtt lesz teljes törlés). Nem mondom, hogy rossz a játék, csak valami újat, valami változatosságot is várnék. Pl. láttam kiírva random event-eket különféle helyszíneken, de azokra még nem jutottam el, azt szeretném még megnézni. A crafting-ot és az enchant-ot sem sikerült igazán kipróbálni még.
  • Jockey
    #38
    nem tul biztato amit irsz...pedig nekem tetszett..en is evokert probaltam, de kb 16nal megalltam mert nem akartam spoilerezni a gammat..
    osszessegebn nekem jol osszerakottnak tunt a jatek, egyetlen egy problemam a devilian forma, ha jol latomk pvp foleg abban megy, ami limitalja a skill variaciokat..
    no meglatjuk, en majd adok neki egy eselyt, regota varok jofele arpg jellegu mmo-t, albion online meg meg soka jon...
  • PetruZ
    #37
    Hétvégén kipróbáltam. Az evokerrel mentem többet, a berserker nem igazán jött be, a játékban a melee túl lassú, túl körülményes szerintem. Kb. 20 szintig mentem fel a csajjal, a kezdő félsziget minden ágán voltam és a városból induló egyéb küldetésekbe is belekezdtem. A hírek szerint lesznek majd új kasztok és talán a gender-limit is megszűnik, de induláskor még biztosan ez a négy marad. Jó Trion szokás szerint az új kasztokért biztosan fizetni kell majd (vagy kitermeled in-game grind-eléssel).
    A külvilág kissé egyhangú és zavaróan browser-MMO érzést ad a sok hirtelen szintugrás és az elején a tápos segítő NPC-s karakter felhúzás. A dungeon-ök jobbak, bár randomizáció nincs, minden ugyanott van, az ellenfelek is. Balansz problémák azért vannak, a boss-ok sokkal erősebbek, mint a minion-ök, de egy evoker jobban elbír velük, mint egy berserker (a teszt alatt mondjuk egyszer sem haltam ki). A group kereső tool hasznosan tette a dolgát, nem volt agyonbonyolítva sem.
    A loot nem túl változatos, ugyanannak a pár alaptípusnak a mindenféle verziói potyogtak, de legalább szét lehet szedni szinte mindent. A legalább 3-4-féle fejlődési alrendszer kissé zavaró volt és voltak lefordítatlan, placeholder részei is, de ki lehetett bírni.
    Pvp-t nem próbáltam, nem tudok mit mondani róla, de többen írták, hogy a matchmaking rosszul működött.

    Összességében erősen megfontolandó, hogy bárki is pénzt adjon érte, szerintem. Bár szintén Trion szokás szerint az aukciósház használatához legalább egyszer el kell majd költeni egy keveset, de úgy vettem észre, aki máshol már vett kreditet náluk (mint pl. én a Rift-ben), annak működött minden ezzel kapcsolatban. Szintén mások írták fórumon, hogy nekik nem ment az eladás, de mint kiderült, soha nem is fizettek Trion játékban. Mondjuk CBT-ben ezt igazán feloldhatták volna nekik, figyelmeztető szöveggel kiírva, hogy ez meg fog változni.
    Rossz hír viszont, hogy redditen írták, az eredeti készítők nem licencelték, hanem eladták a játékot a Trionnak, azaz Dél-Koreában hamarosan be is fog zárni (vagy nem fog; mások írták, hogy a Trion saját fork-ot kezd, azaz maguk fejlesztenek tovább). Ebből az is következik - ha igaz a hír -, hogy nem lesz túl hosszú életű a játék, hacsak bele nem fejlesztenek valamit, ami bevonz egy csomó új játékost. Jelen állapotában nem hiszem, hogy sokáig húzná a sok hasonló MMO között.
  • PetruZ
    #36
    Kaptam CBT kulcsot, most töltöm a játékot, hétvégén én is kipróbálom.
  • PetruZ
    #35
    Én vittem, köszi, remélem, tudom majd használni. :)
  • Hexex86 #34
    Devilian Extra Life Humble Bundle Package: 6TMQ7FMDE96W3YRZ6HJW
    Esetleg, ha valakinek kell! ;)
  • PetruZ
    #33
    A Humble-n most az Extra Life weekly keretében Devilian-t (is) lehet vinni olcsón, bár csak a bétához ad kulcsot, nem a majdani teljeshez.
  • PetruZ
    #32
    Három új livestream videó: 6 (lokalizáció, nyelvek, küldetések), 7 (alfa verzió, founder's pack), 8 (pvp, arena).

    Aki kipróbálta, írhata még a bétáról, pl. loot, fejlődés, ilyesmi témákban. :)
  • savior666
    #31
    A második bétára itt már lehet kulcsot igényelni: http://www.mmogames.com/giveaways/devilian-closed-beta-event-2-fray-key-giveaway/
  • Vamp17
    #30
    Kis kiegeszites, ha valaki ezert irna le a jatekot. A Stamina rendszer (csak bizonyos szamban mehetsz le a dungeonokba egy nap) az eles jatekbol ki fog kerulni!

    Magam is probaltam, a Dungeonok nem rosszak, a nyilt vilag mar kicsit monotonabb, de elismerem, ebben a stilusban (H&S MMO) meg nem talalkoztam olyan jatekkal, ahol jo lett volna a "nyilt vilag" tartalom is... (MMO-ban sztm nem is lehet ezt megvalositani)

    Az autorun rendszer meg, amit en ki nem allhatok, de ez egyeni dolog... Szamomra rombolja a szerepjatek erzest, ennel mar csak a "vilag-idegen" kosztumok a rosszabbak (rozsasziin oltony, jegesmedve jelmez, hasonlok...) tudom, itt meg nincs ilyen, de felek ezt a jatekot sem fogja elkerulni....
  • Jockey
    #29
    pvp-rol sokat meg nem tudok, valaki akinek van tapasztalata?
  • Jockey
    #28
    nem rossz ez nem rossz..tetszik ahogy marvel heroes szeruen van mas jatekos is a terkepen es ad hoc jelleggel lehet partyzni. Ha eles lesz sztem fogom tolni, de sok idot alpha-ba most nem akarok beletolni, mert csak a varazsa tunik el..
  • savior666
    #27
    Ma 19-kor indul a béta.
  • Anthrax
    #26
    Sikerült nekem is szereznem béta kulcsot, kíváncsi leszek rá milyen a játék
    Utoljára szerkesztette: Anthrax, 2015.10.20. 09:00:44
  • EFRM
    #25
    szia, engem erdekelne, ha van meg
    koszonom
  • Jockey
    #24
    mar mmorgp-com-rol szedtem egyet..:-)
  • Aduci
    #23
    Sziasztok!
    Kaptam 2 béta kulcsot, amennyiben lenne rá igény írjatok egy e-mailt: [email protected]
    A feltétel hogy játssz is a játékkal :)
  • savior666
    #22
    Lehet jelentkezni closed betara.
    Itt találhatóak a partner oldalak, ahol lehet kulcsot igényelni: https://www.deviliangame.com/en/beta/
  • savior666
    #21
    Állítólag novemberben lesz CB, amire a hivatalos weboldalon lehet jelentkezni. OB gondolom nov vége, dec eleje.
  • Aduci
    #20
    Space-szel