11
  • nimfas
    #11
    4,3"merethez minek Fullhd? Nekem 960*540es felbontás volt és elég volt, Max hd felbontás, most Lenovo P70-em van. 2GB ram... 3-4 felesleges szerintem... Az nagy akksival egyetértek most 4000mAh-s ☺
  • nimfas
    #10
    0% vám és 27%Áfa csak hogy pontosak legyünk....
  • Cat #9
    egyszerű: iphonehoz képest harmadáron hoz egy kiváló teljesítményt.
  • who am I 7
    #8
    érthetetlen számomra, h tudtak ezek elterjedni ennyire....ez a szifon koppintás 2015-ben elég tré -külsőre is, meg ui-ra is -, olyan mint az adios cipő kb.
  • arty
    #7
    bárcsak stock droiddal jönnének és nem azzal a retekkel, amit a balf... kínaiak ráerőszakolnak :(
  • DoctorStryker
    #6
    Meizu MX4 UE -re nincs vám mert van EU-s boltja... (Olaszországból jön)
  • bakkerman
    #5
    Ez az mi4i nagyon vonz,ennyi pénzért ilyen tudású telefon,le a kalappal,és gyönyörű maga a készülék is.
  • tobias88
    #4
    Nem áfa, vám. Amúgy ha nem Európában szerelik össze akkor teljesen mind1 hol a raktár.
  • tobias88
    #3
    Én a Mall-ból (mondjuk ők annyira nem jók) rendeltem Meizu Mx3-at minek hatására még 2 ismerősöm is vett, mert nagyon jól összerakott és elképesztően gyors kis telefon. Igaz az aksi kicsi, de ezt kompenzálja hogy olcsó
  • grebber
    #2
    Ez a nagy europai nyitás? Azt hittem európai raktárból küldik a cumot itt meg pl Xiaomi esetében nincs ilyen opció így áfa minden szar rájön még :(

    Valaki javítson ki ha tévedek.
  • grebber
    #1
    Bárcsak valamelyik cég létrehozna egy külön részleget ami olyan telefonokat gyárt amit az user "rak" össze.
    Mert ezek a telefonok 99%-a olyan hogy aztakur** de mindig van benne 1-2 pont ami feketeleves és nem veszi meg az ember amiatt telefont.

    Az én álmom:

    4.3", FHD, tökmindegy milyen 8 magos 64 bites soc a felsőbb kategóriából, 3-4GB ram , LTE, 4-5000-es aksi + 64-128GB tárhely

    Lassan már telefont nem is gyártanak hanem csak ki****ott táblagépek. Pár év azt kb 21"-os monitornagyságú telefonnal rohangál a sok debil. Mert a suttyó megmagyarázza hogy az még nem nagy és a gyártók meg egyre nagyobbakat gyártanak.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2015.07.03. 09:15:12