37
Arnold is Back
  • Amiga
    #37
    Én a T-t és a T2-t néztem meg, mielőtt erre beültem volna.

    Megerősödött bennem az érzés, hogy a T2 minden idők egyik legjobb filmje. :-)

    A Genisys nagyon jó, teljesen vállalható rész lett szerintem, rengeteg utalással az első két filmre. Egyedül a szereplők játéka nem tetszett (az öreg kivételével, mert ő tökéletes volt), de akciófilmet nem Oscar-díjas alakításért nézünk.

    Mondjuk én itt befejezném a franchise-t, szép és jó volt, ez az idősík elég szépen egyben van, a T800 upgradelt verziója pedig már elég kell, hogy legyen a Skynet elhárítására.
  • molnibalage83
    #36
    A T2 után mindenkit pofán kellett volna rúgni, aki új T filmet akar. De a profithajhászás nagy úr. Olyan film a T2, hogy ha ma mutatnák be a moziban, csak a CGI lenne itt-ott kopottas, semmi más.

    Nem tudom, hogy hogy vagytok vele, de az új akciófilmek a feleslegesn erőltetett funkció nélküli kamerrezgéssel és a sok CGI miatt szarok. Akkor fizikailag megcsinálták filmtrükkökkel amit. Ezért olyan kurva jó pl. az T2 helis üldözése és ezért röhejesen szar pl. a Die Hard F-35-ös része. Egyszerűen műanyag gagyinak hat az egész.

    A Star Wars kapcsán is felhozáták, hogy az újabb 3 rész azért (is) volt szar, mert alig volt valódi díszlet, minden fos CGI volt.
  • spike0007
    #35
    A zenéje is állat volt, Lorne Balfe és Hans "kib*szott" Zimmer a zeneszerzők! :D :)
  • Devv
    #34
    Ha megérem az öregkort, ezt a dumát fogom én is osztani: "öreg vagyok, de még vagyok!"
  • kill3r21
    #33
    Főleg ez a rész tetszett! Amit Kyle a Terminátor 1ben mesélt, hogy már győztek, de épp átjutott a termi, mindig is látni akartam ezt a pillanatot, zseniális húzás volt :)

    A öreg vagyok poén teljesen jó volt, a mosolyokat meg csak az nem érti aki nem láttam a T2 bővített verziót!
    A párosodás, szerintem pont ezt mondaná egy gép :) Mivel érzelmei nincsenek, neki csak ennyi, párosodás azt cső
    Be voltam épülve , de leépítettek, ez meg amolyan társadalom kritika feeling, abszolút passzolt...
    Az hogy John Termi lett, merész lépés, ezt emlitette Cameron is, de nem ez az első ilyen gondolat, ezt már a regényekbe is meglépték, ebből is látszik hogy a skynet tényleg mindent megtesz
  • Devv
    #32
    Ezt jól összefoglaltad!
  • spike0007
    #31
    A film első 20 perce lazan kenterbeveri a T3-at es a Megváltást is. A film folytatás es egyben uj alapokra is helyezi az Univerzumot. A ket T-800-as bunyoja meg mindent vitt. Skynet meg az osszes idosikban nyerni akart ezert kuldte vissza a T2-es T-1000-est 1973-ba, am valaki visszakuldte a T-800-ast is. 84-re meg az eredeti idovonalrol jott vissza a Terminator, ami baromi hangulatos volt, nalam jott a ludbor. Skynet ket idopontban is nyerhetett volna 73 ill. 84-ben, az atalakitott John Connor terminatort is bealdozva. Aztan ott a 2017-es datum, behozva a mostani technikakat, ami sztem szinten jo huzas volt.. Skynet nem bizta a veletlenre, megtett mindent a gyozelemert. Stablista utani jelenet is utott. Radasul lattuk az eredeti idovonal jovojet is, ahogy a Skynet elbukik. Mondhat barki barmit, sztem baromi jo volt a film.
  • Quantumleap
    #30
    Ami meg a Connor-dolgot illeti, ez kábé olyan, mintha készítenének egy olyan Batman-feldolgozást, ahol Gordon felügyelő a főgenya, esetleg még ő is ölte meg Bruce Wayne szüleit. Jujj, nehogy ötletet adjak! :O
  • Quantumleap
    #29
    Szerintem az egész film a Mad Tv-s Terminator paródia szintjét és feelingjét hozza. De felesleges magyaráznom.
  • spike0007
    #28
    Ja, mert mi magyarok ezt is jól lefordítottuk, ez nem a film hibája!
    A fordítás így hangzik: "Öreg, de nem elavult!" A többivel meg semmi baj nem volt! Néhány poént kihegyeztek Svarci életkorára amivel semmi baj nincs! A "párosodtatok egymással" egy gép szájából meg úgy gondolom nem olyan meglepő!
    Ahogy John Connorból lett a rosszfiú, arra meg azt mondtam, hogy na végre, nem ugyanazt látom újra és újra és nagyon jó ötlet, bátor húzás!
    Az hogy neked nem tetszett így jártál barátom!
  • Quantumleap
    #27
    Én se tudom, te melyik filmet nézted, de Svarcinak szinte minden második mondata komédiába illő ("Öreg vagyok, de vagyok.", "Be voltam épülve, míg le nem építettek.", "Upgradeltem.", "Párosodtatok egymással?" stb.). A történetvezetést illetően pedig sírva röhögtem, mikor kiderült, hogy John Connor rossz robot lett.
    Most nehogy azt hidd, hogy én fából vagyok, és azt várom, hogy semmi poén ne legyen egy akcióban vagy scifi-ben. De a T2-ben normál módon tudták adagolni, hogy ne vesszen el a feeling. Ja, és a Genesys-hez viszonyítva még a pocsék T3-ban is.
  • spike0007
    #26
    Nem tudom, Te melyik filmet nézted meg, mert nem igaz rá egyik jellemzésed sem. Vígjátéktól meg baromi távol állt a film!
    Fel volt építve rendesen, lehet hogy csak nem értetted a sztori lényegét! Sebaj ez megesik, de akkor nézz inkább Asylum filmeket, azokon nem kell agyalni sem! :)
  • Quantumleap
    #25
    Nem tudom, mit vártam, de azt igen, hogy mit nem: Egy paródiába hajló paradoxonos katyvaszt, ami szinte csak a látványra megy rá, a logikus sztoriépítés totális nélkülüzésével. Más szóval, azt hittem, egy akció-scifi-re fogok beülni, és nem egy bugyuta vígjátékra. Pénzkidobás volt.
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2015.07.07. 17:29:00
  • kill3r21
    #24
    +1
  • spike0007
    #23
    NAGYON JÓ LETT A FILM!
    Kenterbe veri az előző kettőt!
    Ez a harmadik legjobb Terminátor film, szerintem legalábbis!
    Nem értem a fanyalgókat, mégis mi a búbánatos r*ssebet vártak?
    Ez egy jó film!!!!
  • Devv
    #22
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fasza... Jobb lett volna, ha megsemmisül...
  • kill3r21
    #21
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Előszőr azt hittemén is , de most visszanézve láttam, hogy a végén már csak a felsőteste esett bele a cuccba, meghát minden seb begyógyult, upgrade volt, tehát szerintem T1000 :D
  • Devv
    #20
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem csak a bal keze, ami leszakadt?
  • kill3r21
    #19
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért kiváncsi leszek merre mennek azzal hogy most Arnold T-1000res lett :D
  • kissssss
    #18
    ezek mást se csinálnak csak rinyálnak minden egyes filmkritikánál, kb semmi se jó nekik...
  • Devv
    #17
    Leírnád nekem privibe hogy mi volt a jelenet?
  • RelakS
    #16
    Most jövök a vetítésről.

    Íme a film legnagyobb poénja (szándékosan nem szpojlerezem):

    Vége a filmnek, stáblista, majd jön egy stáblista közbeni jelenet: a teremben már csak a takarítók, meg én voltam
  • Bokafix2
    #15
    annál találni cifrábbat is... a másik topikban azt mondja egy túlképzett hogy a T1 Cameron egyetlen jó filmje...
  • kill3r21
    #14
    Tőlük ez furcsa :D Tőlük én -8 pontot vártam :D
  • Devv
    #13
    "aztán jött a második, ami nagyjából még elment"

    Amúgy tényleg valami baj van, mi az, hogy dicsérni merte?
  • kill3r21
    #12
    Az Otherworld ballábbal kelt fel :D

  • kill3r21
    #11
    LEvették, akkor valaki trollkodott csak
  • Devv
    #10
    Én nem látom a nevét imdb-n.
  • kill3r21
    #9
    Te láttad
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    benne Robert Patrickot? Az IMDB szerint szerepelt benne, cameozott de én nem emlékszem rá...pedig valahol ottvan :D
  • Montanosz
    #8
    hát már tulcifrázták a sztorit, amugy elmegy szinten van de biztos nem többször nézős mint az első kettő rész
  • Devv
    #7
    Kedvenc epic jelenetem, film előtt megnéztem vagy 30-szor. :)
  • kill3r21
    #6
    Most olvasom Grebber, hogy örülsz hogy az origó lehúzta, aki lehet jó lesz a film xD
  • eddaniel
    #5
    A japan termi. (Byung-hun Lee ) ugye nem karatéjozik a filmben mert az nagyon gáz lenne . A terminátore filmek az erőt ünneplik a szánalmas ázsiai beteges "harcművészetek" felett. Kívánom minden magyar "harcművész szánalomnak" hogy találkozzon egy igazi termivel és törjön el a karja vagy a betegesen vékony, nevetséges lába a fémvázon.
  • Kandurex
    #4
    Tényleg nem jó film :/ tegnap néztem, ...nem kezdem el részletezni, de egy rajongó próbáljon úgy hozzáállni, hogy ez egy nagyon rossz film, akkor talán nem fog nagyot csalódni.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2015.07.03. 07:57:52
  • grebber
    #3
    Egyszerűen borzasztó az új Terminátor
  • Stockbauer33 #2
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    öregedik a terminátor?
  • kill3r21
    #1
    Na mától megy a film a mozikba, beszéljük ki :)