14
  • who am I 7
    #14
    Talán azért kérdezte, mert eladó. Nem teszkós csipogós eladóról van szó (azokat már tudják helyettesíteni önkiszolgáló kasszákkal), hanem "értékesítési pénzt" kapó eladóról van szó, akinek reklámoznia is kell/ene a termékeket, tehát elvárható, hogy ne legyen segghülye egy termékhez, amit elad és amit reklámoznia kell (+ ennyi erővel, akkor helyette is lehetne önkiszolgáló LCD-s minden információval a képernyőn pult, még az is többet érne mint az ilyen kretének)
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.10.17. 02:39:48
  • who am I 7
    #13
    az elbutulás jó a politikának.....hülyékkel nem kell foglalkozni és lehet pecázni a zavarosban, mindenféle hülyeségeken egymásnak ugrasztani őket stb. gondolkodó, következetes pógárokkal már ez nehezebb lenne.
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2015.10.17. 02:35:47
  • VolJin
    #12
    Gyakorlatilag nem volt tervezve egy vétel, mert egy spontán hiba miatt épp ott jártam, amikor bekrepált (időnként "interlace"-s lett a kijelző). Valszeg szalagkábel.
  • Griphons
    #11
    Régebben én is úgy voltam vele (nem feltétlenül mobillal), hogy megnéztem neten a specifikációt, aztán elmentem a boltba, és az eladótól is érdeklődtem, hogy így van-e, mert jobb a személyes forrásnál tájékozódni. De persze az ember idővel rájön, hogy a kirakattól is kérdezgethetne, okosabb attól se lesz.
    Esetemben volt olyan eladó, aki kerek perec kijelentette, hogy ő nem ért hozzá, csak eladja.
  • Cat #10
    Nem teljesen értem miért kérdeztél bármit egy eladótól. Ezek szerint bementél egy boltba, és ott akartál tájékozódni? Nem pedig megnéztél mindent a neten, kiválasztottad a neked leginkább megfelelőt, azt megnézted egy áruösszehasonlító oldalon, majd célzottan a boltból elhoztad?
  • MsUser
    #9
    Ez a gyártó úgy tudja variálni az öntapadós matrica alkatrészeket hogy belefért egy névlegesen 10Ah akkumulátor.
    Ami várhatóan a gyors töltés miatt fél évet bír, aztán 20% os lesz a kapacitása. :)
  • Tetsuo
    #8
    Dehát pont ez az! Meg kéne állítani a népi elbutulást és legalább egy kisiskolás szintjét elvárttá tenni!
    Hihetetlen mi megy itt Ángliában is... az átlag IQ a magyarhoz képest kb. 70, mégis jobban állnak a "rohadékok"! :-)
  • VolJin
    #7
    Megmondom. Az átlag usernek fogalma sincs arról, hogy mit jelent a mAh. Arra emlékszik, hogy 3000 valami, 4000 valami, meg 10000 valami.
    A 3000 mAh és a 10 Ah összehasolítását fejben úgy fogja elvégezni, hogy az egyik az 3000 valamit tud, a másik meg csak 10 valamit, tehát az a szar.

    Még az eladók is hülyék hozzá.
    Amikor telefont akartam venni, a memória mennyisége volt az egyik legfontosabb szempont.

    Megkérdeztem az egyik típus paramétereit, és azt mondta az eladó, hogy 16GB. Gondoltam, átlag hülyének néz, megértem, mondom, hogy nem a háttértár, hanem az operatív memória méretére kérdeztem rá. Erre folytatja, hogy 16 GB, mert a 8 és a 32 elfogyott. Gondoltam, hogy nem tudtam kizökkenteni abból, hogy átlag felhasználónak néz, és megismétlem, hogy a RAM-ra vagyok kíváncsi, nem a flashre, erre azt mondja, hogy az nincs benne, külön kell venni hozzá SD-kártyát.
    Ekkor jöttem rá, hogy nem félre értett, hanem egyszerűen hülye hozzá.

    Ha az eladók is hülyék hozzá, akkor a felhasználóktól mit vársz?
    Utoljára szerkesztette: VolJin, 2015.07.02. 22:36:01
  • Tetsuo
    #6
    :-D Az meg 3 illetve 4 Ah-s lenne, ráadásul érthetetlen, hogy mi a nehézség a mAh és Ah-s adatok összehasonlításában...
  • Ayma
    #5
    kinek a pap, kinek a papné:d

    Mindennapi használatra inkább veszek "noname fost" ami faxán működik, és nem kell érte kifizetnem egy holdjáró árát.

    Lásd Elephone, iNew, Doogee
  • wraithLord
    #4
    Nem biztos, hogy rossz ez, csak elég hülye neve van.

    Bár nálam az Elephone vezeti a mezőnyt, ami szerintem nemzetközileg is hülyén hangzik, nem csak magyar füllel. :D
  • Cat #3
    nyilván a többi 3-4 ezreshez való könnyű összehasonlíthatóság miatt nem.
  • grebber
    #2
    Noname fos cég boritékolható hogy szar lesz.
    Nagyon sokat számit a software.Nem hiába pl hogy a 4 ezres hauwei veri az 5300as aksis telot nagyobb kijelzővel mindennel.

    Mindenesetre várom a méretet és a teszteket.
  • Merwenus
    #1
    10Ah túl egyszerű lett volna?