3
  • cateran
    #3
    Ertem, tehat, ha megveszem a iPad-ot, iPhone-t, akarmit, azt nem hasznalhatom korlatlanul..m`kay
    Mobilinternet? Marmint elofizetes? Csak mert azt en utolag fizetem, nem pedig elore..de azert jo pelda volt...(mintahogy telefon-elofizetest is utolag fizetsz es nem elore, mar legalabbis angliaban. Tudod, honap vegen kikuldik a szamlat, hogy mennyit hasznaltam)
    Amugy meg, mintha a promocio olyan nagyon rossz lenne..videomegosztokon, ha fent a klippje, az nem gond?
  • MuldR
    #2
    Rossz a hasonlat.
    Ha megveszed a CDjet vagy letoltod az zenejet mp3 ban akkor korlatlanul hasznalhatod es csak 1x fizetsz.
    De ez egy streaming szolgaltatas. Akkor lett volna jo a hasonlatod, ha a mobilinternethez hasonlitod. Ha kifizeted a honapot, netezel, ha nem, nuku net.

    Amugy TS nek igaza van. Az apple a zeneszek kontojara akarta ingyen reklamozni a streaming szolgaltatasat. Mert ez egy reklam, semmi mas.
  • cateran
    #1
    Hmm..ugyan az Apple nem a szivem csucske, de a a kevesse tisztelt enekesno, ugye korlatlanul hasznalhatja a iPhonejat miutan megvette? Elegge rossz hasonlat volt a telefont vagy mas fizikai termeket felhozni..Akkor legyen az, hogy fizetnek neki 1 fix osszeget, de onnantol 1 budos kanyilot se kap..