54
  • Tinman #14
    Fuvola bmeg... beszarok!

    Nem zavar, hogy ez egy ki nem mondottan megint ÉNEKES tehetségkutató lesz? Persze lesz pár bohóc akik majd a farkukkal vágnak fát, meg kolából készítenek fagyöngyöt, de ez megint egy n+1 énekes tehetség (LOL) kutató akar lenni.

    Na most akkor ültessük oda a fuvolás noname arcot, mondjon véleményt az énekesekről... ennyi erővel te is odaülhetnél.
  • Tinman #13
    Mit? Azt, hogy szerb? Az!

    Kérvényezte 6-7 éve a magyar állampolgárságot, felkészült rá, megkapta. Innentől hungarikum mi? Jó vicc.

    A lényeg felett sikerült elsiklani, nem a repedt hangú énekesnő a lényeg, hanem az, hogy ker. tévék sorban termelik ki a néha még középszar szintet sem megütő énekesnek nevezett kóklereket.
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.06.21. 10:09:43
  • yamato41
    #12
    Horgas Eszter, mint középszar... Hát, ember, gondolkozz el magadon sürgősen, egy szerte a világon elismert fuvolaművészt szarozol itt le, akivel Al di Meola duettben adta elő a Carment.
  • yamato41
    #11
    +1
  • yamato41
    #10
    Pedig tökéletesen igaza van. Roppant bunkó dolgot írtál. Képzeld, hogy az a szegén lány (fogalmam sincs ki ő, nem nézek ilyen moslék műsorokat, de nem is ez a lényeg) Szerbiában magyar, Magyarországon szerb. Tipikusan ostoba, bunkó, szocreál hozzáállás. Sajnos pont ilyenek miatt "Rút sybarita váz".
  • Tinman #9
    Ezekkel a parádés érvekkel, amiket idetoltál bizony nehéz vitatkozni...

    Szégyelld magad bátran, vendégem vagy rá :-D
  • szablya
    #8
    Ezzel a hozzászólással (meg az előzőekkel is) te égetted be magadat, de nagyon. A helyedben szégyelném magamat, hogy ennyire ostoba vagyok.
  • Tinman #7
    "legalábbis nem mondanák olyat"

    Kik nem mondanák? Nem értem.

    Ismered a mondást, hogy vakok között...? Pontosan erről van szó. Van n+1 szar előadó, akad nagy ritkán 1-2 aki picit magasabb szintet képvisel, máris odáig vannak érte néhányan, holott amit képviselnek, az sekélyes, mainstream moslék.

    Gyakori rádió hallgató vagyok, de az általad említett "előadók" közül egyetlen dalt sem tudNÉK említeni, sem eldúdolni. Nem véletlen. Szerintem google nélkül neked sem menne. Na pontosan ez a jó indikátora annak, hogy mi a baj ezekkel a kitermelt arcokkal...
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.06.20. 09:35:06
  • gyurikahh
    #6
    Hmm... azért én Radics Gigit és Tóth Verát nem fikáznám, vagy legalábbis nem mondanák olyat, hogy senki nem tud felidézni tőlük egy dalt sem. Mindkettejüknek utánozhatatlan hangja van. Az, hogy te nem emlékszel, vagy nem tudsz róluk semmit, nagyjából annyit takar, hogy nem a te stílusod. Míg mások rajonganak értük, téged nem érdekel sem a személyük sem pedig a munkásságuk. Szerintem ezzel elmondtam mindent. Hallgasd a saját stílusú előadóidat, és továbbra se foglalkozz fent említett személyekkel, míg ők ettől sem többek sem kevesebbek nem lesznek, mert számukra a saját rajongóik miatt is érdemes tovább csinálniuk azt amit.
  • Tinman #5
    Tévét a magadfajta stílustalan, emberi beszédre képtelen lények néznek... én meg megválogatom, hogy mit engedek a kijelzőmre és ezek a magyar középszar noname emberek ebbe bajosan férnek bele. Színészből pedig raklapszámra akad jobb még idehaza is, pedig itt aztán nem kicsit alacsony a léc.
  • Tinman #4
    Verbász városban született Szerbiában, Kishegyesen járt ált. iskolába, majd Szabadkán tanult, mely helységek hol is vannak? Kitalálod vagy még égeted magad egy kicsit?
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.06.19. 20:06:54
  • Tinman #1
    "Hungary's Got Talent"

    - Kovács Patrícia
    - Csuja Imre
    - Horgas Eszter
    - Linczényi Márkó

    Trollkodás nélkül: Csuja Imrén kívül nekem az összes többi full noname. Tehát noname emberek válogatnak tehetségtelen noname emberek közül valamennyire középszar wannabe celebejelöltetek.

    Tényleg kell ez?

    Nem értesz egyet? Jó. Sorold fel nekem az X-faktor/Megasztár 2. helyezettjeit google nélkül! Na pontosan itt a gond. A döntők során gyakran alig valamivel verte el a nyertes a másikat, de sok esetben a nyertesből sem lett sokkal több, mint előtte (Megasztár, Voice)...

    Megmondom őszintén nekem az 1. helyezettekre is rá kellett keresnem, mert 1-2 kivételtől eltekintve egyszerűen nem hallok róluk.

    - Vastag Csaba - talán még mindig haknizik nem?
    - Kocsis Tibor - semmit nem hallottam róla.
    - Oláh Gergő - eltűnt, mint a Predator Svarci elől
    - Danics Dóra - dettó
    - Tóth Andi - eddig nem sok, van benne lehetőség

    Megasztár:

    - Tóth Veronika - egyetlen dalát nem tudnám felidézni, Tóth Gabi dalt viszont igen ^^
    - pedomaci Caramel - nah...
    - repedt hangú szerb vagyok nem magyar Ruzsa Magdaléna - rettenetes és még mindig tolják a rádiók :-(((
    - Király Viktor - én kérek elnézést (és ez nem az egyik dalának a címe)
    - Tolvai Renáta - na dúdolja el egy számát! Nem megy? Itt a gond.
    - Radics Gigi - wut?

    Szóval, a magyar zenei piac ezeket az embereket kapta. Viccnek jó és kb. ezek voltak a krém... és most megint egy műsor egy törpe kis 10 milliós országban, ahol biztos Rihanna kaliberű énekesek bújnak meg minden bokorban (not).
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2015.06.19. 18:58:54