9
Plants vs Zombies Garden Warfare 2 - várható megjelenés: 2016 tavasza
  • JaSoN HuNTeR #9
  • Béluska74
    #8
    A multiplayer is életben tudja tartani. Mondjuk sok ember inkább azért veszi meg. Itt csak annyi a bibi,hogy a játékban nincsenek skinek,nincsenek olyan helyek ahol elbújva lehet osztani a fejeseket nem egy borsó egy halál típusú játék. Inkább olyan partijátéknak készült ez. Nevetéssel,hülyüléssel,szórakozással. Ha nem vágysz arra,hogy a sarkon valaki fejbe durrantson egy pixelnyi helyen akkor ez kiváló alkotás is lehet.
  • grebber
    #7
    Lenne benne értelmes single biztos lenne kis élet.
  • Béluska74
    #6
    Hát az első rész sem volt olyan népszerű mint a CSGO,de azért én eléggé sokat játszottam vele. A másodikat is meg fogom venni,de a mostani árát (számomra) nem éri meg. És szerintem ezzel sokan vannak így. Amikor beszereztem az első részét rajongtam érte éjjel-nappal nyomtam. Ez olyan folytatás szagúnak tűnik és nem ér meg 10000 jó Magyar forintot (számomra!).
  • jan5650
    #5
    Na ezzel mi történt? Látom hogy már megjelent, de sehol semmi mozgás... Ennyire nem népszerű?
  • Béluska74
    #4
    Nekem ez olyan mint az első része. Csak itt zombikkal kell védeni. Ez eddig nem sok újdonság. Azért remélem én is,hogy lesz benne egy sztorimód szerűség.
  • grebber
    #3
    Megint kihagyják a világ legnagyobb ziccerét és ebbe se lesz single player?
  • szomferi
    #2
    kis ingame videó

  • szomferi
    #1
    hivatalos honlap

    ár:

    Standard Edition: 60 USD/60 EUR
    Digital Deluxe: 70 USD/70 EUR

    borító:



    pár screenshot: